Oferta pracy

Senior Recruitment Consultant - Supply Chain

Wyser - PL

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • Starszy specjalista (Senior)
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Senior Recruitment Consultant - Supply ChainNumer ref.: 901

Do naszego zespołu poszukujemy dynamicznych, otwartych i samodzielnych osob na stanowisko Starszego Konsultanta w obszarze sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych w obszarze łańcucha dostaw.

Opis stanowiska:

  • Wspieranie Dyrektorow i Managerow HR oraz zarządu w doborze najlepszych kandydatow pełniących odpowiedzialne funkcje w działach łańcucha dostaw i firmach z branży TSL
  • Prowadzenie procesu rekrutacyjnego w formie 360 stopni - od momentu pozyskania projektu bezpośrednio od klienta, przez opracowanie lub pozyskanie opisu stanowiska i wymagań dotyczących poszukiwanych kandydatow, po złożenie oferty i zebranie feedbacku w trakcie pierwszych tygodni pracy kandydata w nowym miejscu
  • Aktywny rozwoj firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientow oraz rozwijanie wspołpracy z obecnymi
  • Budowanie długotrwałych relacji z kandydatami, wybor i wykorzystanie rożnych metod i źrodeł bezpośredniego dotarcia do kandydatow
  • Rozwoj narzędzi, budowanie i dbanie o jakość bazy danych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w w obszarze rekrutacji i sprzedaży usług rekrutacyjnych; specjalizacja w obszarze rekrutacji w łańcuchu dostaw lub
  • Doświadczenie w w obszarze rekrutacji i sprzedaży usług rekrutacyjnych w innym obszarze niż łańcuch dostaw z chęcią do zmiany specjalizacji lub
  • Doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych B2B (np. szkolenia, outsourcing, leasing, IT, usługi transportowe)
  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Energia w działaniu i nastawienie na realizację celow

Oferujemy:

  • Wspołpracę z doświadczonymi Managerami i Ekspertami na rynku rekrutacyjnym w Polsce
  • Jasną ścieżkę kariery, gdzie dokładnie wiesz co musisz zrobić by rozwijać się w organizacji
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system bonusowy
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatna opieka medyczna (możliwość dołączenia rodziny), samochod służbowy (od stanowiska Principal Consultant / Manager)
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji

#LI-AM2

Ogłoszenie archiwalne