Oferta pracy

Senior Recruitment Specialist

No Fluff Jobs sp. z o.o.

6 4009 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów end-to-end do zespołu No Fluff Jobs w Polsce i zagranicą na stanowiska w działach m.in. sprzedaży, marketingu, IT, produktu czy biznesu. Ekspansja to obecnie nasz główny priorytet :)

  • Budowanie twórczych i efektywnych strategii rekrutacyjnych - w końcu zmieniamy rekrutacyjne standardy! W naszym zespole kreatywność to podstawa. Stale ulepszamy i optymalizujemy :)

  • Zapewnienie pozytywnych doświadczeń wszystkim kandydatom, biorącym udział w rekrutacjach do naszego zespołu, tak by poczuli jak pracuje się w No Fluffie :)

  • Bieżący kontakt i wsparcie Hiring Managerów oraz ich edukowanie. Nasze relacje oparte są na partnerstwie i zaufaniu.

  • Sourcing - to nieodzowna umiejętność każdego rekrutera i chcemy być w tym naprawdę top :)

  • Szkolenie i wspieranie osób w naszym rekrutacyjny zespole - lubimy i chcemy dzielić się wiedzą!

Nasze wymagania

  • Rekrutacja daje Ci ogromną satysfakcję i po prostu lubisz to robić! :) Szukamy ludzi, którzy będą do nas pasować, dlatego mocno stawiamy na sprawdzanie Culture Fitu :)

  • Masz co najmniej 4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Masz świetne zdolności komunikacyjne, potrafisz budować trwałe relacje i zaufanie w kontakcie z kandydatami

  • Swobodnie komunikujesz się po angielsku, najlepiej na poziomie C1 lub wyższym

  • Masz doświadczenie w formułowaniu i przekazywaniu wartościowego i konstruktywnego feedbacku kandydatom

  • Wiesz, co wiąże się z zadaniową pracą i potrafisz świetnie się zorganizować

  • Nie boisz się prowadzić kilku procesów rekrutacyjnych jednocześnie i wiesz, jak je priorytetyzować

  • Dobrze potrafisz w Direct Search :)

  • Dzielenie się wiedzą jest dla Ciebie kluczowe i lubisz wspierać swój zespół.

  • Jesteś fajnym człowiekiem, który chce być częścią No Fluffa i zmieniać standardy rekrutacji IT :)

To oferujemy

  • Przede wszystkim - zaufanie do Twojej pracy i dużą dawkę samodzielności. Bez ściemy! Micromanagementowi mówimy stanowcze nie.

  • Świetny zespół zawsze służący wsparciem - traktujemy wszystkich na równi.

  • Szacunek i transparentność - słuchamy siebie nawzajem, wspieramy i wierzymy w nasze umiejętności. I to nie są tylko puste słowa.

  • Wewnętrzne szkolenia i bonus szkoleniowy - lubimy zdobywać i dzielić się wiedzą.

  • Bycie ambasadorem No Fluffa - jeśli tylko czujesz się na siłach, możesz brać udział w naszych inicjatywach EB i wprowadzać w życie swoje pomysły!

  • Znasz nasz kompleksowy kurs HR Masterclazz? Dostaniesz do niego dostęp :)

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 6400 - 9000 brutto

  • Flexplace - (zaczynamy między 8:00 - 9:30, możemy pracować zdalnie i z biura w modelu hybrydowym)

  • Perki -dofinansowanie do karty multisport, opieki medycznej oraz lekcje j. angielskiego z native speakerem

  • Pracujemy na najlepszym sprzęcie - zapewnimy Ci Macbooka oraz dodatkowe akcesoria do Twojego komputera, aby Twoja praca była jeszcze wydajniejsza i wygodniejsza.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Trzymamy z nimi sztamę!

Od 2014 roku z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów! I to działa! :)

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, na których nam najbardziej zależy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz ponad 140-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie. W końcu wszyscy gramy do jednej bramki! :)

Przewiń do profilu firmy