Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Recruitment Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy międzynarodowej

    poszukujemy kandydatów na stnaowisko

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Odpowiedzialność za planowanie i przeprowadzanie procesu rekrutacji;
    • Realizacja procesów rekrutacyjnych end-to-end;
    • Aktywne wyszukiwanie kandydatów;
    • Doradztwo dla kadry managerskiej w kluczowych aspektach w obszarze rekrutacji;
    • Nadzór nad strategią rekrutacyjną;
    • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań w zakresie strategii pozyskiwania kandydatów;
    • Monitorowanie kluczowych wskaźników działu, przygotowywanie rekomendacji do konkretnych działań, sporządzanie analiz oraz raportowanie;
    • Bieżąca współpraca z wyższą kadrą managerską;
    • Koordynowanie działań budujących pozytywny wizerunek firmy;
    • Utrzymywanie relacji z kandydatami;
    • Odpowiedzialność za wewnętrzny program rekomendacji.

    Wymagania:

    • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze rekrutacji;
    • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
    • Wykształcenie wyższe (psychologia, ZZL);
    • Proaktywności w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań;
    • Doświadczenia w formułowaniu oraz wdrażaniu strategii rekrutacyjnej dla organizacji;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umożliwiające łatwe nawiązywanie kontaktów, dojrzałość biznesowa;
    • Znajomość trendów w obszarze rekrutacji;
    • Dużej samodzielności i zaangażowania;
    • Silnej motywacji do działania oraz nastawienie na realizację celów.

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;