Oferta pracy

Senior Relationship Manager

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Partnerów oraz utrzymywanie relacji z podmiotami z sektora finansowego w zakresie produktów obszaru bancassurance,

  • Odpowiedzialność za strategię rozwoju współpracy ze wskazanym partnerem biznesowym, w tym wynik finansowy,

  • Nadzór i udział w procesie przygotowania i obsługi kontraktu,

  • Tworzenie i prezentacja ofert handlowych,

  • Monitorowanie działań konkurencji w obszarze działalności ubezpieczeniowej oraz bancassurance - analiza i ocena danych, identyfikacja szans i zagrożeń,

  • Utrzymywanie kontaktów z Centralą Grupy z osobami odpowiedzialnymi za dany obszar biznesu.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży ubezpieczeniowej lub bankowej (najchętniej współpraca w zakresie bancassurance po stronie banku),

  • Umiejętność prowadzenia projektów,

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finansowy),

  • Biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie (prowadzenie spotkań, prezentacji, przygotowywanie notatek etc.),

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w tym Power Point,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, duża samodzielność i kreatywność,

  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz "Aplikuj".

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Przewiń do profilu firmy