Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Sales Manager

"ENERGY SOLUTION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż rozwiązań energetycznych oferowanych przez firmę

  • Aktywne pozyskiwanie Klienta biznesowego w wyznaczonych sektorach przemysłu

  • Kompleksowa obsługa w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży w modelu B2B, najchętniej w branży energetycznej, ciepłowniczej, instalacyjnej

  • Potrafisz samodzielnie i efektywnie identyfikować i pozyskiwać Klientów

  • Rozmowy handlowe to Twój żywioł, w szczególności w obszarze energii elektrycznej, gazu, czy technologii

  • Potrafisz negocjować, masz dar przekonywania i siłę argumentów

  • Lubisz pracować aktywnie i nie boisz się podróży, jesteś zorientowany na wyniki

  • Cechuje Ciebie rzetelność, dobra organizacja i sprawność działania

To oferujemy

  • Będziesz pracować z liderem rynku w branży

  • Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja uzależniona od wyników)

  • Będziesz mieć realny wpływ na realizację projektów sprzedażowych przy wsparciu zespołu technicznego

  • Zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia i narzędzia pracy

  • Będziesz sprzedawać nieszablonowe rozwiązania, produkty i usługi, poszerzając swoją wiedzę ekspercką i zdobywając unikalne doświadczenie, w trosce o efektywność energetyczną i środowisko naturalne

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą inżynieryjno - konsultingową w branży energetycznej. Oferujemy kompleksową usługę doradztwa i optymalizacji kosztów energetyki dla firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego w całej Polsce, w zakresie zakupów energii i gazu, gwarancji pochodzenia OZE, audytów efektywności energetycznej, białych certyfikatów, wsparcia w obszarze administracji i zarządzania. Technologiczne usługi obejmują kogenerację gazową, trigenerację, telemetrię, kompensację mocy biernej, oraz fotowoltaikę, zarówno w charakterze doradcy (analizy i studium wykonalności), inwestora zastępczego, czy też wykonawcy i operatora w modelu build&operate.

Wyróżnia nas młody, ale kompetentny i ambitny zespół, innowacyjne i kompleksowe podejście do rozwiązań technicznych z uwzględnieniem analizy ekonomicznej i prawnej, oraz posiadanie własnych jednostek wytwórczych (kogeneracja), a także ekip wykonawczych.