Oferta pracy

Senior Salesforce Developer

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie złożonych problemów programistycznych ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i programowania obiektowego

  • Praca nad rozwojem rozwiązań z Apex, Lightning i Visualforce

  • Współpraca, komunikacja i tłumaczenie wymagań biznesowych z architektem technicznym i kierownikiem projektu w celu tworzenia rozwiązań technicznych

  • Zarządzanie i wdrażanie określonych standardów jakości kodu i strategii rozwoju projektu

  • Wdrażanie ulepszeń i nowych funkcjonalności w pakiecie produktów Salesforce

Nasze wymagania

  • Min 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w projektach Salesforce

  • Dobra znajomość APEX, APEX Triggers, JavaScript, HTML, CSS

  • Doświadczenie w projektach Salesforce

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość GIT

  • Doświadczenie z narzędziami do zarządzania projektami (Jira, Confluence lub podobne)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • Komponenty Java, C #, SFDX, lightning (Aura lub LWC) są na plus

To oferujemy

  • Krótki proces rekrutacyjny

  • Umowę o pracę (ale nie zamykamy możliwości przy B2B)

  • Realizacje projektów dla firm z całego świata (zdalnie)

  • Pracę zdalną a dla zainteresowanych możliwość pracy w łódzkim biurze (centrum miasta)

  • Mocne wsparcie merytoryczne w zespole oraz okazje do rozwoju indywidualnego

  • Pokrycie kosztów i pomoc w przygotowaniach dla osób chcących wyrobić certyfikat Salesforce.

Pracuj.pl dla Firm

Rekrutacja prowadzona dla wyspecjalizowanego i dynamicznego zespołu developerów Salesforce.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.