Logo Pracuj.pl

Senior Salesforce Developer

AWESOME BYTES sp. z o.o.O firmie

180,00–200,00
netto (+ VAT) / godz.
  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

  • Java

  • Apex

  • CSS

  • HTML

  • JavaScript

  • REST

System operacyjny

O projekcie

Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty Salesforce, który zaprojektuje, opracuje, przetestuje i wdroży wysokiej jakości rozwiązania biznesowe w oparciu o najlepsze praktyki branżowe oraz potrzeby klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie złożonych problemów programistycznych ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i programowania obiektowego
  • Praca nad rozwojem rozwiązań z Apex, Lightning i Visualforce
  • Współpraca, komunikacja i i tłumaczenie wymagań biznesowych z architektem technicznym i kierownikiem projektu w celu tworzenia rozwiązań technicznych
  • Zarządzanie i wdrażanie określonych standardów jakości kodu i strategii rozwoju projektu
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych funkcjonalności w pakiecie produktów Salesforce
  • Pomoc współpracownikom z mniejszym stażem w Salesforce

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w Salesforce
  • Bardzo dobra znajomość APEX, APEX Triggers, JavaScript, HTML, CSS, GIT, VisualForce, SFDX, REST
  • Bardzo dobra znajomość frameworków Front-endowych (Aura, LWC)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość GIT
  • Dobra znajomość systemu zarządzania projektami (Jira, Confluence lub podobne)
  • Umiejętność konfigurowania CI/CD w projekcie Salesforce
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz obsługę dokumentacji - min. B1

Mile widziane

  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z: CPQ, Commerce Cloud, Vlocity

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • cykliczne wspólne granie online

Etapy rekrutacji

1

Pierwsza rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Rozmowa z klientem

Wierzymy, że rozmowa pozwala nam się lepiej poznać.

Daj się zaprosić, klikając w poniższy przycisk: APLIKUJ!

AWESOME BYTES sp. z o.o.

Jesteśmy braćmi, programowaniem zajmujemy się z pasji. Wiemy, jak ważne w tej branży są współpraca, elastyczność i nieustanny rozwój. Postanowiliśmy stworzyć właśnie takie miejsce – Awesome Bytes

Nasze początki sięgają 2019 r. Choć dziś nasza firma jest już w zupełnie innym miejscu, nie zapomnieliśmy o fundamentach naszej organizacji. Dlatego w każdym realizowanym projekcie kierujemy się

swoimi wartościami. Dzięki nim technologia nie wyznacza nam granic. To my wyznaczamy granice technologii!

Senior Salesforce Developer, śląskie