Oferta pracy

Senior Security Consultant (Penetration Tester)

EUVIC Sp. z o.oO firmie

EUVIC Sp. z o.o

Przewozowa 32

Gliwice

Dlaczego Euvic?

Już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Grupa Technologiczna Euvic skupia firmy informatyczne z całej Polski i zatrudnia ponad 2000 specjalistów. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to kilkaset różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy technologie takie jak Java, .Net, JS, AWS, AZURE. Nasze projekty to zarówno rozwiązania desktopowe, jak również systemy webowe, czy aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy osobę elastyczną i otwartą na współpracę z innymi zespołami w ramach grupy firm.

Czas na konkrety:

Poznaj zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Wykonywanie ręcznych testów penetracyjnych witryn internetowych, usług, infrastruktury i sieci w celu wykrycia i wykorzystania luk w zabezpieczeniach,
  • Współpraca z innymi testerami penetracyjnymi i członkami zespołu Cyber Defence na całym świecie,
  • Dokumentowanie i przekazywanie wyników oraz komunikowanie zaleceń naprawczych właścicielom aplikacji/usług,
  • Współpraca z zespołami reagowania na incydenty i SOC w celu operacjonalizacji nowych koncepcji wykrywania.

Wymagania:

  • Rozumienie luk w zabezpieczeniach internetowych, możliwość ich identyfikacji i wykorzystania (np. XSS, CSRF, SQLi, problemy z zarządzaniem sesjami itp.),
  • Wcześniejsze doświadczenie w tworzeniu stron internetowych,
  • Doświadczenie w konkursach CTF lub programach Bug Bounty,
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i eksploatacji IoT,
  • Doświadczenie w tworzeniu / ocenie aplikacji mobilnych (iOS / Android),
  • Umiejętność zapewnienia profesjonalnej obsługi klienta.

Mile widziane:

  • Certyfikaty: OSCP, OSCE, OSWE, GPEN, GXPN, GWAPT.

Korzyści dla Ciebie:

  • Długofalowa współpraca w międzynarodowej dynamicznej organizacji z wykorzystaniem języka obcego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość zdobycia certyfikatów,
  • Platforma kafeteryjna (do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, benefit sportowy, pakiet rozrywkowy),
  • Imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl

  • Lokalizacja
    Zdalnie
  • Liczba wakatów
    1
  • Doświadczenie
    minimum 3 lata
  • Rodzaj umowy
    do uzgodnienia
  • Wymiar etatu
    pełny etat
  • Wynagrodzenie
  • Benefity
    prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wydarzenia sportowe
  • Work life balance
    Work&Chill
  • Szkolenia
    Dopasowane do twoich potrzeb

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy