Oferta pracy

Senior Security Officer

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Marcina Kasprzaka 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie optymalnego poziomu bezpieczeństwa technicznego poprzez nadzór i kontrolę przestrzegania standardów zabezpieczeń technicznych, uregulowań wewnętrznych i rozwiązań organizacyjnych dla wszystkich jednostek organizacyjnych Banku, a także określanie zakresu oraz zasad współpracy z dostawcami usług w zakresie zabezpieczeń technicznych.

W szczegółach:

- Prowadzenie i aktualizacja technicznej dokumentacji w zakresie zabezpieczeń technicznych;

- Koordynacja usług świadczonych przez podmioty gospodarcze na rzecz Banku w zakresie elektronicznej ochrony obiektów, montażu, konserwacji, napraw elektronicznych systemów alarmowych napadu i włamania, kontroli dostępu i telewizji dozorowej;

- Projektowanie systemów zabezpieczeń, przygotowywanie wytycznych na podstawie obowiązujących przepisów do projektowania budowlanych, mechanicznych i elektronicznych instalacji zabezpieczeniowych w ramach realizacji inwestycji (adaptacje, rearanżacje, przebudowy, remonty, itp.);

- Prowadzenie projektów w zakresie systemów zabezpieczeń.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia, przebyte szkolenia z zakresu projektowania systemów zabezpieczeń;

  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa technicznego;

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego;

  • Podstawowa znajomość sieci z zagadnień cyberbezpieczeństwa;

  • Systematyczność i dokładność w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość współpracy oraz wymiany wiedzy z wiodącymi specjalistami obszaru bezpieczeństwa IT;

  • Dostęp do wiodącej technologii z obszaru cyberbezpieczeństwa oraz szerokie możliwości rozwoju kompetencji;

  • Udział w istotnych dla Banku projektach z obszaru cyberbezpieczeństwa, realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi