Logo Pracuj.pl

Senior SEM Specialist - Specjalista SEM Google Ads

Tutlo Sp. z o.o.O firmie

8 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii SEM ukierunkowanych na pozyskiwanie dużej ilości leadów sprzedażowych,
  • prowadzenie kampanii na wszystkich etapach lejka - od działań świadomościowych po efektywnościowe kampanie nastawione na pozyskanie leadów,
  • optymalizacja, analiza i raportowanie efektywności kampanii,
  • dobór i optymalizacja komunikacji marketingowej w ramach prowadzonych działań,
  • przeprowadzanie testów A/B w ramach prowadzonych kampanii - projektowanie, monitoring, analiza wyników.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w planowaniu i realizowaniu kampanii Google Ads-warunek konieczny,
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji kampanii ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów sprzedażowych,
  • znajomość aktualnych trendów w branży,
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • inicjatywa, pomysłowość i kreatywność,
  • komunikatywność i pozytywna energia,
  • chęć do poszerzania swojej wiedzy w zakresie marketingu
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Realny wpływ na strategiczny rozwój marki i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Pracę z kreatywnym, młodym zespołem zaangażowanym w rozwój firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie indywidualnie dostosowane do doświadczenia i oczekiwań kandydata (umowa B2B)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • bezpłatny kurs języka angielskiego
  • festiwal pizzy
  • sokowe czwartki

Cześć ! Jesteśmy Tutlo! Zastanawiasz się czym się zajmujemy ? ;)

Prowadzimy platformę interaktywną do nauki języka angielskiego. To, co wyróżnia nas na tle innych, to możliwość skorzystania z kursu tu i teraz, bez wcześniejszego umawiania się! ;)

Dodatkowo charakteryzuje nas brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki indywidualnemu podejściu mamy już ponad 20000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 50 różnych kursów prowadzonych przez 800+ native speakerów i lektorów polskojęzycznych.

Szukamy osób z pasją, niebojących się wyzwań, które chcą razem z nami budować i współtworzyć Tutlo. Cały czas rośniemy w siłę i liczymy, że nasza wzajemna współpraca pozwoli na zdobycie zamierzonych celów oraz otworzy drogę do dalszego rozwoju.

Kliknij i zaaplikuj już teraz! :)

Senior SEM Specialist - Specjalista SEM Google Ads, Wrocław