Oferta pracy

Senior SEM Specialist

OMD GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ibisa 14, 02-704 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Jesteś pasjonatem reklamy? Masz doświadczenie w planowaniu i optymalizacji kampanii Google Ads, interesujesz się marketingiem, nowymi mediami i chcesz się rozwijać w tym kierunku?

 Dołącz do nas ! I zostań z nami na dłużej :)

TWOJE ZADANIA:

  • Wspólnie z klientem będziesz tworzyć strategię Google Ads.
  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie media planów.
  • Będziesz planować, kupować i optymalizować kampanie.
  • Analizować efektywność kampanii.
  • Raportować wyniki prowadzonych kampanii.
  • Brać udział w przetargach i przy opracowywaniu ofert new businessowych.
  • Uczestniczyć w strategicznych spotkaniach z klientami jako ekspert.
  • Przygotowywać case studies z implementacji nowych rozwiązań.
  • Dzielić się wiedzą z osobami z zespołu i nie tylko :)

KOGO SZUKAMY?

  • Znasz biegle język angielski – warunek konieczny (praca z klientem anglojęzycznym).
  • Masz duże doświadczenie w planowaniu, zakupie i optymalizacji kampanii w Google Ads (Search, Display, YouTube).
  • Pracowałeś i znasz specyfikę współpracy z dużymi markami.
  • Posiadasz doświadczenie w optymalizacji różnych typów kampanii (brand, traffic, lead, sales).
  • Znasz narzędzia do optymalizacji i planowania kampanii w Google Ads (m.in. Search Ads 360) i Google Tag Managera.
  • Google Analytics nie ma przed Tobą tajemnic.
  • Masz analityczny umysł, znasz Excela a analiza danych, to coś co naprawdę lubisz :)
  • Potrafisz i lubisz prezentować swoje pomysły przed Klientem.
  • Interesujesz się marketingiem (znasz trendy, zwłaszcza w SEM) i chcesz się rozwijać w tym kierunku.
  • Jesteś zorientowany na realizację założonych celów.
  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i dobrze organizujesz swoja pracę.
  • Jesteś komunikatywny i lubisz ludzi.
  • Lubisz dzielić się swoją wiedzą.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy