Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior SEO & Content Specialist

Wyborowa Pernod Ricard

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii SEO i treści dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej zgodnie ze strategią marki,

  • Monitorowanie jakości i optymalizacja pozycjonowania SEO, pozycjonowania produktów, wydajności treści dla własnych kanałów medialnych (CRM, strony internetowe) i partnerów zewnętrznych (eCommerce/rich content/retail media hubs),

  • Analiza i optymalizacja działań prowadzonych w ramach ustalonych KPI,

  • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją treści (bezpośrednio lub za pośrednictwem agencji w regionie),

  • Przygotowywanie raportów, analiz wyników i rekomendacji,

  • Doskonalenie umiejętności regionalnych zespołów digital i brandingowych,

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w SEO i dostarczaniu treści,

  • Rozwój i zarządzanie strategią SEO i treści dla pięciu kluczowych rynków w Europie Środkowo-Wschodniej, to dla Ciebie wyzwanie, które chcesz podjąć,

  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami Content/SEM/SEO,

  • Znasz zasady tworzenia skutecznych treści na stronę internetową/CRM/SEO,

  • Znasz język angielski na poziomie C1,

  • Masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint),

  • Dobrze radzisz sobie z sytuacjami pracy pod presją czasu,

  • Jesteś samodzielny/a i odpowiedzialny/a,

  • Lubisz pracować z ludźmi i cenisz sobie współpracę.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i doświadczenia w pracy z wysokiej rangi ekspertami,

  • Pracę w przyjaznym zespole o swobodnej atmosferze,

  • Pakiet benefitów: możliwość wykupienia opieki medycznej, pakietu sportowego, nasze produkty w atrakcyjnych cenach,

  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju,

  • Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w budynku Lumen w Centrum Warszawy,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z Wyborowa Pernod Ricard.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • zajęcia sportowe

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy