Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior SEO Specialist

Mediacore Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii działań on-site i off-site dla klientów firmy

  • Samodzielne planowanie, prowadzenie i optymalizacja kompleksowych działań SEO

  • Aktywny udział w projektach nowo biznesowych dotyczących SEO

  • Obsługa klienta w zakresie SEO (wyceny, rekomendacje, estymacje)

  • Bliska współpraca z naszymi zespołami programistów i copywriterów

  • Przygotowywanie harmonogramów prac wraz z kosztorysami

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji podsumowujących działania SEO

  • Udział w tworzeniu rekomendacji mediowych / prezentacji strategicznych

Nasze wymagania

  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku specjalistycznym w agencji SEO lub domu mediowym

  • Praktyczna znajomość narzędzi potrzebnych w bieżącej pracy, np.: Google Search Console, SENUTO, Semstorm czy Ahrefs

  • Znajomość bieżących trendów SEO w Polsce i na świecie oraz wytycznych jakościowych Google

  • Znajomość zagadnień związanych z SEO Content Marketingiem

  • Wiedza z zakresu audytu i optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek

  • Wiedza praktyczna z zakresu badania i analizy słów kluczowych pod kątem SEO

  • Znajomość sprawdzania kompatybilności treści na stronie z wymaganiami SEO oraz umiejętność zaplanowania ich rozwoju

  • Zaangażowanie, kreatywność i myślenie out of the box przy wykonywaniu zadań

  • Umiejętność samodzielnego tworzenia prezentacji ofertowych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę na cały etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Możliwość pracy dla znanych i cenionych marek

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • nauka języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się tworzeniem strategii komunikacji marketingowej oraz planowaniem i zakupem mediów.

Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek będącymi liderami w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy