Oferta pracy

Senior SEO specialst

MELISSA SP Z O O

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa apteki internetowej oraz drogerii w zakresie pozycjonowania i SEO;

  • Analiza, audyt i optymalizacja pod kątem SEO (on-site);

  • Techniczne rekomendacje co do zmiany strony (on-site);

  • Strategia link buildingu (off-site);

  • Implementacja rozwiązań SEO przy użyciu dostępnych narzędzi i współpracy z agencją zewnętrzną;

  • Badanie efektywności prowadzonych działań pod kontem efektywności;

  • Integracja i migracja zewnętrznych domen;

  • Współpraca z Copy team i Developerami;

  • Koordynacja agencji zewnętrznych;

  • Monitorowanie, weryfikacja i optymalizacja działania serwisów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pozycjonowaniu sklepów (+4 lata) popartego wynikami;

  • Wiedza praktyczna z zakresu white SEO i aktualnych trendów (zmiany w algorytmach Google)

  • Terminowość, Samodzielność, Dokładność, Logiczne myślenie (przyczynowo - skutkowe);

  • Zaawansowana znajomość narzędzi Google Search Console, Ahrefs, Senuto, Majestic, Googole Analitics, etc.

  • Chęć rozwóju.

Mile widziane

  • Znajomość html, css.

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • Pracę przy dużej skali biznesu;

  • Biuro w centrum Warszawy na Grzybowska;

  • Samodzielność i decyzyjność w ramach swojej odpowiedzialności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Marka apteka-melissa.pl zrodziła się z rodzinnych marzeń o kultywowaniu tradycji polskiej farmacji.

Do dnia dzisiejszego pielęgnowane są w naszej firmie najwyższe wartości troska o zdrowie Pacjenta i poszanowanie tradycji.

Na przestrzeni czasu rodzinne wartości pozostały niezmienne, jednak stale rozwijający się świat, zaoferował nowe możliwości.

Przyszedł czas na połączenie tradycji z nowoczesnością. Dynamiczny rozwój w kanale online pozwolił ukształtować nowy kierunek farmacji. Dzięki temu zbudowaliśmy zaufanie, zadowolenie i rozpoznawalność marki wśród Pacjentów.

Myślimy długofalowo, nieustannie się rozwijamy i kultywujemy tradycje polskiej farmacji połączonej z nowoczesnością.

Oferujemy swobodny dostęp do wiedzy, dbamy o poczucie wspólnoty. Doceniamy! Pielęgnujemy relacje, rozmawiamy otwarcie, wspieramy, darzymy zaufaniem.

Zostań częścią naszego Zespołu!

#karieramelissa obecna jest w social media:

• instagram https://www.instagram.com/karieramelissa/

• facebook https://www.facebook.com/karieramelissa

obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

Przewiń do profilu firmy