Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Social Media Manager

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z MANAGEMENT Sp. z o.o.
    W związku z dynamicznym rozwojem firma Z MANAGEMENT Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole i/lub zdalnie

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie mediami społecznościowymi w zakresie: strategii, contentu i kampanii reklamowych
    • samodzielne tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
    • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
    • współpraca z działem graficznym
    • wykonywane zdjęć na potrzeby social media, samodzielnie tworzenie contentu
    • prowadzenie komunikacji z użytkownikami serwisów społecznościowych
    • dbanie o jak najlepszą realizację działań i ich efekty

    Wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych (warunek konieczny)
    • znajomość narzędzi do monitoringu i analizy social media oraz przygotowywanie raportów efektywności
    • lekkie pióro, czyli umiejętność biegłego, kreatywnego, a zarazem starannego redagowania treści dostosowanego do specyfiki klienta
    • umiejętność zorganizowanej pracy projektowej, w oparciu o wyznaczone cele
    • łatwość w rozwiązywaniu problemów oraz odpowiedzialność za pracę
    • efektywna komunikacja
    • umiejętność współpracy biznesowej oraz pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, kreatywnym zespole
    • udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • elastyczny czas pracy, możliwość pracy w biurze i/lub zdalnie
    • wysokim poziom samodzielności
    • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

    Aplikacje w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.

    [Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Z MANAGEMENT Sp. z o.o. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.