Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Social Media Manager

PR Expert Group Sp. z o.o. sp. k.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie kanałami social media klientów we współpracy z managerami projektów (m.in. planowanie i tworzenie contentu, publikacja, promocja, realizacja kampanii, kontakt z klientami, udział w spotkaniach roboczych, kreowanie koncepcji, raportowanie wyników).

  • Zarządzanie budżetami promocyjnymi, optymalizacja wydatków i maksymalizacja efektów.

  • Zarządzanie społecznością fanów i interakcją na kanałach.

  • Monitorowanie efektywności oraz jakości działań oraz wdrażanie odpowiednich optymalizacji.

  • Zarządzanie projektami, planowanie pracy i koordynacja zespołu projektowego.

  • Wsparcie managerów projektów w innych zadaniach dotyczących komunikacji marek w social media.

  • Prowadzenie własnych kanałów social media agencji.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu kanałami social media (mile widziane doświadczenie agencyjne) – zarówno od strony tworzenia i publikacji treści, jak i prowadzenia kampanii reklamowych.

  • Zainteresowanie nowinkami i trendami ze świata mediów społecznościowych oraz biegłość w profesjonalnej obsłudze marketingowej Facebooka, Instagrama i LinkedIna (mile widziana znajomość innych platform).

  • Proaktywność i kreatywność w planowaniu i tworzeniu treści social media.

  • Gotowość i dobre nastawienie do kontaktu i zarządzania relacjami z klientami.

  • Doświadczenie w pracy w zespole i zarządzaniu projektami.

  • Umiejętność przełożenia strategii komunikacji na działania w mediach społecznościowych.

  • Komunikatywność, terminowość, wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy na krótkich terminach, gdy to konieczne.

  • Bazowa umiejętność obsługi wybranych aplikacji i programów do obróbki grafiki, najlepiej z pakietu Adobe (XD, Photoshop, Illustrator, After Effects lub Premiere Pro) w celu przygotowania contentu.

  • Wiedza w zakresie komunikacji PR i budowania wizerunku i reputacji firm. Dobry zmysł estetyczny.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z szerokim portfolio klientów.

  • Dobre wynagrodzenie i premie za sukcesy.

  • Możliwości rozwoju i szkoleń – w tym możliwość awansu na szefa działu.

  • Elastyczne podejście w zakresie formy współpracy.

  • Samodzielność i przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.

  • Profesjonalne narzędzia (komputer, dostęp do pakietu oprogramowania, telefon służbowy).

  • Partnerskie relacje i przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet dodatkowych korzyści (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport, dodatkowe dni wolne, możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym).

  • Biuro we Wrocławiu.

Wyślij swoje CV klikając w przycisk 'Aplikuj'.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umówimy na rozmowę.

Realizuj ambitne kampanie, porywaj treścią, pozyskuj fanów, wspieraj sprzedaż i zarządzaj komunikacją social media renomowanych marek. Zostań Senior Social Media Managerem w PR Expert!

Pracuj i rozwijaj się w jednej z najdłużej działających wrocławskich agencji public relations.

PR Expert to stabilne zatrudnienie, bezpieczne warunki pracy oraz możliwość ciągłego zawodowego rozwoju. Na rynku działamy od 15 lat. Naszymi wartościami są jakość, zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim, co robimy. Pracuj przy projektach, które dają zawodową satysfakcję, rozwijaj się i wspólnie z nami dostarczaj jakościowe rozwiązania.

Zobacz nas na:

• www.prexpert.com.pl

Przewiń do profilu firmy