Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Software Developer

ELPAR SPÓŁKA CYWILNA MIROSŁAW PARTYKA, RAFAŁ PARTYKAO firmie

umowa o pracę
9 00012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00012 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Wolności 245, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

ELPAR SPÓŁKA CYWILNA MIROSŁAW PARTYKA, RAFAŁ PARTYKA

Wolności 245

Zabrze

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi ( Berlin)

  • MS SQL

Mile widziane

  • doświadczenie w technologii UniGui

  • SOAP, API

System operacyjny

O projekcie

Staff deployment, Payroll system, Portal pracowniczy, Portal klienta

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie aplikacji opartych o najnowsze technologie,

  • Udział w projektowaniu,

  • Planowanie projektów, przygotowywanie harmonogramu realizacji,

  • Zarządzanie realizacją,

  • wsparcie zespołu w realizacji nowego projektu,

  • Organizacja testowania ,testowanie przygotowywanych rozwiązań,

  • Dokumentowanie prowadzonych prac,

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu,

  • Umiejętność projektowania obiektowego w Delphi na poziomie Master,

  • Doskonała znajomość technik SQL,

  • Umiejętność integracji technik SQL z aplikacją,

  • Umiejętność optymalizacji wydajnościowej SQL,

  • Umiejętność dokumentowania projektów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolności komunikacyjne,

  • Zaangażowanie,

portfolio osiągnięć

Podział czasu pracy
25%

Projektowanie, przygotowywanie dokumentacji projektowej,

10%

Planowanie realizacji

25%

Realizacja projektu, nadzór i koordynacja

25%

Testowanie i wdrożenie pilotażowe

15%

Uzupełnienie dokumentacji, opisy, szkolenia

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny

Tak pracujemy nad projektem

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto od : 9.000 do 12.500 brutto

  • Miejsce pracy Centrum Zabrza, ul. Wolności 245/1-2

  • Cały etat,

  • Umowa o pracę, B2B

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dobra lokalizacja biura

  • programy emerytalne - PPK

  • szkolenia i rozwój zawodowy

  • premia za udział w projektach

Etapy rekrutacji
1

poszukiwanie kandydatów

2

selekcja, ocena CV

3

Ocena doświadczenia i osiągnięć , ocena portfolio

4

Spotkania on line, ustalenie warunków zatrudnienia

Projektujemy i dostarczamy oprogramowanie finansowe dla przedsiębiorstw branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w rozwiązaniach ze sfery zarządzania finansami (FK,ST) oraz zasobami ludzkimi (HR , Kady i Płace). Rozwijamy specjalistyczne systemy sprawozdawczości korporacyjnej dla Toyoty Motor Poland. Rozwijamy systemy elektronicznego obiegu dokumentów na stacjach dealerskich i ich oddziałach w całej Polsce, zapewniamy wsparcie użytkownikom.

Przewiń do profilu firmy