Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Software Development Engineer

Devire

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Opis firmy:

Firma jest globalnym dostawcą profesjonalnej technologii audio i wideo, produkuje różne urządzenia, głównie słuchawki, kamery, urządzenie konferencyjne. Jest to znany brand, stabilny na rynku, który funkcjonuje na giełdzie amerykańskiej.

Zatrudniają kilkaset IT specjalistów (qa, dev, mobile), którzy pracują w rozproszonych zespołach Scrum.

Projekt:

Produkt to platforma do zdalnej współpracy (product audio & video). Firma posiada zarówno rozwiązania webowe, mobilne, jak i desktopowe.

Jest to aplikacja umożliwiająca zarządzanie różnymi urządzeniami które stworzyła firma, dzięki tej aplikacji można ustawiać opcje, które nie sa widoczne w samym systemie operacyjnym.

Poszukujemy inżyniera ds. rozwoju oprogramowania, który przejmie różne obowiązki związane z jakością oprogramowania, w tym tworzenie, utrzymanie i wykonywanie testów automatycznych, ram testowych, specjalistycznych narzędzi i raportów. Inżynier ten będzie współpracował ze specjalistami ds. rozwoju produktu i SQA w zwinnym środowisku programistycznym.

Zakres obowiązków:

Praca w środowisku programistycznym, pisanie, debugowanie i wdrażanie zautomatyzowanych struktur i testów oprogramowania dla zintegrowanych rozwiązań chmurowych, stacjonarnych i mobilnych.

Dzielenie złożonych scenariuszy testów integracji produktów, identyfikowanie i opracowywanie dokładnych i kompletnych zautomatyzowanych rozwiązań testowych.

Opracowywanie i utrzymywanie raportowania wyników testów i dostarczanie analizy technicznej, aby pomóc w debugowaniu i ulepszaniu oprogramowania produktu.

Wymagania

.NET, C# z GUI
Xamarin/MAUI

Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera oprogramowania lub SDET.

Oferta:

  • B2B/ UoP
  • Praca w 100% zdalna
  • Opieka medyczna i stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie, przypadkową śmierć i niepełnosprawność
  • Karta sportowa
  • Korzyści z tytułu czasu wolnego
  • Benefit wakacyjny (1500 PLN)
  • Bonusy kwartalne i roczne

Firma jest otwarta na oczekiwania finansowe.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne