Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Software Engineer - Java

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Software Engineer, który stawia na ciągły rozwój i chciałby wykorzystywać swoje zawodowe doświadczenie oraz umiejętności w jednej z prężnie rozwijających się firm na terenie Krakowa.

Senior Software Engineer - JavaNumer ref.: /136/08/2020/JG/53845
zadania
  • rozwój i wdrażanie SaaS Reccomder w opaciu o Java
  • development platformy e-commerce związany z różnymi wtyczkami platformy
  • wdrażanie, monitorowanie i utrzymywanie obciążenia produkcyjnego w AWS
  • ulepszanie i rozwój infrastruktury chmurowej
  • projektowanie i rozwój systemu RESTful API
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • minimum 5 lat doświadczenia w środowisku Java
  • doświadczenia we wdrażaniu RESTful Web-Services
  • doświadczenia z technologiami: CI Eclipse, Maven, Jenkins, Integration-Testing, Design Patterns
  • mile widziane doświadczenie z infrastrukturą chmurową, szczególnie AWS
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów

oferujemy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • duże możliwości rozwoju
  • sprzęt służbowy
  • pakiet benefitów
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne