Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Software Engineer .NET

Flotman Sp. z o.o.

umowa o pracę
14 00022 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
17 00026 000 netto (+ VAT) / mies.

Armii Krajowej 18

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • C#

  • HTML

  • Git

  • CI

Mile widziane

  • Blazor

  • Python

  • Xamarin

  • ReactJS

  • React Native

O projekcie

Działamy jako firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, będąc jednocześnie jednym z liderów w dziedzinie telematyki. Naszą misją jest zwiększanie bezpieczeństwa na drogach w odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku oraz społeczeństwa. Dostarczamy wielu firmom rozwiązań umożlwiających zwinne zarządzanie flotą pojazdów.

Obecnie posiadamy cztery aktywne, powiązane ze sobą webowe oraz mobilne aplikacje, a nasza technologia działa w oparciu o dane, które pozyskujemy w ramach połączenia danego pojazdu z lokalizatorem GPS.

Nasz projekt ruszył dwanaście lat temu i stale nabiera rozpędu. Dążymy do stworzenia eco-systemu, w którym nasze pojedyncze produkty będą ze sobą powiązane w ramach uruchamianych funkcjonalności. Przed nami wiele zadań z zakresu projektowania architektury aplikacji, optymalizacji dotychczasowych rozwiązań i schematów oraz programowania określonych, nowych założeń rozwoju produktu.

W codziennej pracy w zespole developmentu używamy kilku zróżnicowanych technologii, ściśle dobranych do potrzeb naszego projektu. Liczy się dla nas jakość i innowacyjne podejście w doborze nowych rozwiązań, więc niezmiennie poszukujemy coraz lepszych technologii.

O co dziś opiera się nasz projekt?

• .Net Core (wersja 5) – w oparciu o program postawiliśmy w większości nasz nowy system

• Blazor (serwer site) i TypeScript - frameworki frontendowe, których używamy

• Python (wersja 3.8) i Celery (aplikacja typu Task Runner) – używamy ich w naszym nowy systemie do agregacji danych

• Reporting Services – używamy do obsługi systemu raportowego

• WebForms i jQuery – modele, w których utrzymujemy starszy system raportowy oraz system wewnętrzny

• MS SQL 2017 – używamy do przetrzymywania danych

• Redis – dodatkowa baza danych, z jakiej korzystamy

Nasza aplikacja mobilna dla kierowców zbudowana jest w Xamarin, a starsza wersja dla managerów floty została napisana w AngularJS oraz postawiona na platformie Cordova.

Do organizacji pracy zespołu deweloperskiego używamy:

• VSTS (Visual Studio Team Services) do rejestracji i śledzenie zadań.

• Jenkins (CI/CD).

• Git.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwijanie wielowarstwowej aplikacji webowej w technologiach ASP.NET Core MVC (Flotman App)

  • możliwość rozwijania aplikacji mobilnych będących częścią rozwiązania (Flotman Mobile/Manager, Flotman Driver)

  • tworzenie dedykowanych rozwiązań dla klientów biznesowych

  • projektowanie i programowanie baz danych MS SQL Server

  • poszukiwanie usprawnień, dostrzeganie szans i identyfikowanie zagrożeń

Nasze wymagania

  • umiejętność sprawnego dostarczania MVP rozwiązania i jego zwinnego rozwoju

  • dobra znajomość C#, .Net (min. 4-5 lata doświadczenia)

  • znajomość technologii Asp.Net Core

  • znajomość HTML, JavaScript/TypeScript, CSS (min. 3 lata doświadczenia)

  • doświadczenie z MS SQL Server

  • znajomość wzorców projektowych i zasad SOLID

  • znajomość Git, CI

  • znajomość technologi Blazor, ReactJS, Xamarin, React Native, Python

  • znajomość zagadnień sieciowych

  • doświadczenie w zarządzaniu serwerami

To oferujemy

  • możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii

  • dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie technologicznej

  • umowa o pracę bądź B2B

  • możliwość pracy zdalnej

  • nowy, komfortowy sprzęt do pracy

  • kartę Multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • zgrany, młody zespół

  • pyszną kawę

  • brak dress code

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

  • dogodna lokalizacja biura

Flotman Sp. z o.o. to firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania flotą. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbes. Rok wcześniej mieliśmy także zaszczyt odebrać nagrodę Gazeli Biznesu oraz Flotowego Lidera Innowacyjności. Oferowany przez nas system był opisywany m.in. przez Puls Biznesu oraz magazyn Forbes. Spółka odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które ją tworzą. Poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować nasz zespół, produkt i firmę. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyła dział rozwoju oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze - wyślij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się poniżej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.