Oferta pracy

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 50

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • PHPUnit

  • Docker

  • Git

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • MSSQL

Mile widziane

  • Javascript (ES6+)

  • React

  • Node.js

  • Express.js

O projekcie

Jako członek zespołu The Force - będziesz uczestniczyć w tworzeniu, rozbudowywaniu i utrzymaniu rozwiązań dla międzynarodowej platformy eCommerce tworzonej we współpracy z zespołami marketingowymi i sprzedażowymi z m. in. Niemczech, Anglii czy Południowej Afryki. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów obeznanych w m. in. PHP, Symfony, Javascript, React, Node.js, RabbitMQ, Docker, Kubernetes.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w architekturze serwisowej

  • Budowanie narzędzi wspierających zespoły sprzedażowe i marketingowe

  • Implementowanie licznych AB testów

  • Dbanie o jakość rozwiązania i usuwanie długu technicznego

  • Razem z zespołem wypracowywanie najlepszych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Pracuje Ci się lepiej w zespole niż samemu/samej

  • Jesteś otwarty/a na techniczne dyskusje

  • Jesteś nastawiony/a na samorozwój

  • Chcesz pracować w samowystarczalnym i niezależnym zespole

  • Lubisz wyzwania

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • Multibenefit platform

  • Workshops, international conferences

  • Hackathons, Knowledge Sharing Hours

  • In-house projects

  • Events and integration parties

  • English lessons

StepStone to międzynarodowa organizacja zarządzającą portalami pracy w Europie, Afryce Południowej i Ameryce Środkowej. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz wsparcie w całym cyklu e-recruiting dla kandydatów oraz pracodawców.

W naszym Centrum Developerskim – StepStone Services, zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie, zatrudniamy ponad 300 ambitnych i kreatywnych team-playerów, którzy pracują nad rozwojem naszych produktów IT w 130 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Proces:

  • SCRUM (2 tygodniowy cykl)

  • Wielofunkcyjny, samoorganizujący się zespół

  • Duża niezależność zespołu w całym cyklu tworzenia oprogramowania (model DevOps-owy)

  • Ścisła współpraca z PO

  • Code review

  • CI/CD

Software/Hardware:

  • Macbook/Dell

  • 2 x monitor 24’