Oferta pracy

Agora S.A.

Senior Software Engineer

Agora S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • Microsoft Azure

  • Docker

  • Oracle

  • Azure SQL

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania wykorzystywanego w kluczowych dla firmy procesach,

  • analizowanie istniejących systemów i procesów w celu ich usprawnienia,

  • bliska współpraca z działami: DevOps, Infrastruktury i działami biznesowymi,

  • podstawowym środowiskiem pracy jest Microsoft Visual Studio i repozytorium Git.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra umiejętność programowania w C# i znajomość platformy .Net,

  • doświadczenie w pracy z systemami opartymi na usługach Microsoft Azure,

  • doświadczenie w pracy z systemami publikowanymi w kontenerach (Docker, K8S),

  • znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, Azure SQL DB,

  • znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • wyższe wykształcenie informatyczne,

  • umiejętność programowania w językach JavaScript, C++, Python,

  • portfolio projektów open source.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stały rozwój zawodowy, dzięki udziałowi w konferencjach i szkoleniach

  • pracę z nowoczesnymi technologiami, wspieraną nowoczesnymi narzędziami

  • pracę w trybie home office, a po zakończeniu pandemii pracę w trybie mieszanym - home office/siedziba w Warszawie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do naszego zespołu R&D w Pionie IT.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje CV!

  • Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą platformy Teams.