Oferta pracy

Senior Specialist HR

Decora S.A.

Decora S.A.

Ignacego Prądzyńskiego 24A

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • Procesy rekrutacyjne - uzgodnienie z biznesem profilu stanowiska i wypełnianej roli w organizacji, publikacja ogłoszeń, selekcja, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, wsparcie kierowników funkcjonalnych w skutecznym pozyskiwaniu osób do zespołów

  • Procesy rozwoju kompetencji – rozpoznanie potrzeb szkoleniowych, wybór dostawców usług szkoleniowych, organizacja szkoleń oraz ewaluacji rozwoju Pracowników

  • Organizacja eventów firmowych i innych wydarzeń budujących społeczność

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników a także przygotowywanie oraz aktualizacja materiałów onboardingowych

  • Współpraca z uczelniami oraz biurami karier w zakresie działań budowania wizerunku Pracodawcy

  • Realizacja projektów mających na celu tworzenie i usprawnianie oraz wdrażanie procesów oraz narzędzi z obszaru HR

  • Opracowywanie danych HR w postaci raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne wyznaczonym obszarze

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenia zawodowe w obszarze HR Rozwój Zasobów Ludzkich

  • Wiedza, kompetencje i umiejętności w obszarze rekrutacji, onboardingu, motywacji pracowników a także ich szkoleń i rozwoju

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra organizacja pracy bowiem multitasking to nasz chleb powszedni

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe /poziom min magisterski/ - preferowane kierunki to psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • kartę Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach,

  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin,

  • dofinansowanie choinkowe,

  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,

  • bezpłatny parking dla zmotoryzowanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje