Senior Strategic Planner

DDB Warszawa Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wybrzeże Gdyńskie 6C

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie kolejnego briefu kreatywnego dla Twojego stałego klienta. Na koniec dnia

  • zaplanowanie etapów, celów i komunikatów dla dużej kampanii 360. I z telewizją, i z Tik Tokiem

  • rozgryzienie przetargu na nową platformę reklamową dla znanej marki. Raz takiej, która sprzedaje batoniki, innym razem takiej, która sprzedaje ubezpieczenia

  • … i dużo innych

Nasze wymagania

  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale strategii w agencji reklamowej, digitalowej lub innej firmie z branży komunikacyjnej

  • doświadczenie w pracy na różnych projektach, np. tworzenie pozycjonowania marki, prowadzenie warsztatów kreatywnych, projektowanie kampanii 360, tworzenie consumer journey, generowanie wraz z kreacją pomysłów do social mediów czy współpraca z influencerami

  • znajomość nowych mediów (kanały, formaty, trendy)

  • zainteresowanie światem gamingu

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania z nich trafnych wniosków

  • świetne umiejętności prezentacyjne (rozumiane jako umiejętność ubrania swoich myśli w jasny, logiczny flow i „sprzedania” wybranej koncepcji w ciekawy i przekonujący sposób)

  • chęć uczenia i dzielenia się wiedzą ze współpracownikami młodszymi stażem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w agencji znanej z silnej strategii

  • pracę dla dużych, znanych marek

  • współtworzenie projektów, które zdobywają nagrody i o których jest głośno

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość pracy w formule hybrydowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Agencja reklamowa DDB, znana z łączenia silnej strategii z wyróżniającą się kreacją.

Agencja 20-lecia w konkursie efektywności reklamowej Effie, z wieloma kreatywnymi nagrodami na koncie, szuka dynamicznej osoby na stanowisko: Creative Project Coordinator.

Przewiń do profilu firmy