Senior Strategic Planner

dentsu Creative

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

W codziennej pracy będziesz:

· tworzyć briefy i prezentacje strategiczne;

· samodzielnie lub w zespole prowadzić analizy strategiczne;

· planować kampanie 360 i Digital;

· współpracować z pozostałymi działami agencji (kreacja, content, design, technologia, kreatywna technologia, e-merchandising itd.) przy procesach budowania oferty dla Klientów agencji;

· prowadzić strategicznie wybranych klientów agencji;

· prowadzić warsztaty.

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która:

· Ma min. 2 lata doświadczenia na stanowisku stratega w agencji reklamowej;

· [Na stanowisko seniorskie] Ma min. 5 lat doświadczenia na stanowisku stratega w agencji reklamowej;

· Pracowała dla znanych marek i tworzyła dla nich długofalowe strategie, big idee i kampanie 360;

· [Na stanowisko seniorskie] Potrafi samodzielnie prowadzić projekty strategiczne;

· Potrafi znajdować insighty nie tylko w danych i raportach, ale również w rozmowach z ludźmi;

· Ma umiejętność opowiadania i prowadzenia prezentacji o złożonych rzeczach, w taki sposób, żeby było to łatwe do zrozumienia przez kreację czy Klienta;

· Nie boi się sama szukać rozwiązań, jeśli oczywiste nie jest akurat pod ręką;

· Nie traktuje wszystkiego śmiertelne serio, ale jednocześnie ma wysoką etykę pracy;

· Swobodnie posługuje się językiem polskim i angielskim.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej (zakres do ustalenia - konieczna jest sporadyczna obecność w biurze ze względu na spotkania i warsztaty);

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;

  • Finansowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie w Towarzystwie Unum z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia;

  • Karta sportowa Medicover Sport lub MultiSport;

  • Nowoczesne biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

Grupa dentsu jest globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzą marki: Carat, dentsu Creative, iProspect, Red8 Group, Amplifi, DDS, dentsu i dentsu X, TSL oraz Propeller Film. Grupa dentsu działa w 110 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 45 000 ekspertów. W Polsce działa w obecnym kształcie od 2005 roku i zatrudnia około 700 osób obsługujących ponad 200 Klientów.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez Klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Ze względu na rozwój obszaru strategii brandowej i komunikacji do dentsu Creative szukamy osób na stanowisko: Senior Strategic Planner.

Jeśli lubisz pracować koncepcyjnie, potrafisz z briefu wycisnąć ‘coś więcej’, czerpiesz przyjemność z bliskiej współpracy z kreacją i dogadujesz się z Klientami - napisz do nas!

Przewiń do profilu firmy