Oferta pracy

  • Nginx

  • SQL

  • Microsoft SQL Server

  • MySQL

  • Hyper-V

  • Active Directory

Mile widziane

  • Ansible

  • Terraform

  • ADFS

  • OpenID

  • OAuth

  • CI/CD

  • Python

  • C#

  • PHP

  • Git

  • Prometheus

  • Grafana

  • ELK Stack

  • Datadog

  • AWS

  • Kubernetes

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie systemami informatycznymi Akademii WSB,

  • wsparcie systemów hybrydowym On-Premise – AWS,

  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji dotyczącej istniejących oraz wdrażanych aplikacji/systemów ,

  • wsparcie użytkowników systemów Uczelni,

  • konfiguracja zasobów w chmurze, stacji roboczych, serwerów, macierzy dyskowych etc.

  • wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań / aplikacji,

  • nadzór nad infrastruktrą sieciową,

  • dbanie o przestrzeganie procedur bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży IT

  • dobrze znasz systemy z rodziny Windows 8/10/2012/2016/2019 i Linux CentOS / Ubuntu oraz usługi IIS/AD/WDS/Nginx …

  • posiadasz podstawy wiedzy dotyczącej rozwiązań chmur publicznych, a w szczególności Amazon Web Services i integracji w rozwiązania hybrydowe

  • znasz SQL i relacyjne bazy danych Microsoft SQL Server i MySQL

  • nieobce Ci zagadnienia związane z wirtualizacją systemów operacyjnych – Hyper-V

  • masz podstawową wiedzę z zakresu pamięci masowych

  • znasz j. angielski w zakresie niezbędnym do korzystania z dokumentacji technicznej min B2

  • certyfikaty AWS Certified Solutions Architect, MCSA etc

  • znasz narzędzia do automatyzacji Ansible / Terraform,

  • masz doświadczenie z ADFS / OpenID / OAuth,

  • potrafisz zautomatyzować proces CI/CD – np. AWS CodePipline, Jenkins

  • programujesz Python, C#, PHP i potrafisz korzystać z Git’a

  • masz doświadczenie w monitoringu infrastruktury IT ( w tym Prometheus / Grafana / ELK Stack /Datadog)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji

  • Możliwość rozwoju nowych kompetencji

  • Możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferowanych przez uczelnię kursów, szkoleń, studiów podyplomowych i doktoranckich

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa Multisport

Akademia WSB

Wg rankingu MAGAZYNU PERSPEKTYWY jesteśmy 6 najlepszą Uczelnią w Polsce i najlepszą Uczelnią na Śląsku. Posiadamy dwie zagraniczne akredytacje jakości kształcenia.

Sukces Naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. W naszej organizacji cenimy umiejętność współpracy, zaangażowanie, otwartość na zmiany oraz samodzielność.

Przewiń do profilu firmy