Oferta pracy

Senior System Administrator

11 bit studios S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie serwerami, klastrami systemowymi i systemami operacyjnymi Linux, w szczególności Ubuntu.

  • Utrzymywanie infrastruktury SAN, Storage, HyperV.

  • Zarządzanie środowiskiem hostingowym WWW.

  • Tworzenie skryptów bash/shell.

  • Monitoring Grafana, Prometeus, SCOM.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i rozwój infrastruktury IT.

  • Administracja rozwiązaniami Microsoft (Microsoft Server Core, Hyper-V).

  • Administracja Active Directory, DNS, DHCP, PowerShell.

  • Zarządzanie infrastruktura sieciową WAN/LAN.

  • Zarządzanie bezpieczeństwem IT (sieci, systemy, monitoring).

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 lata komercyjnego doświadczenia w administracji serwerowej od strony technicznej.

  • Masz doświadczenie w pracy z Active Directory, IIS oraz zarządzaniem sieciami.

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji pakietu G Suite.

  • SCCM, wiedza dotycząca: Active Directory, Office365, znajomość Veeam.

  • Znajomość rozwiązań Juniper, Mikrotik, Fortigate, Cisco.

To oferujemy

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.

  • Budżet szkoleniowy.

  • Zajęcia angielskiego w czasie pracy.

  • Roczny bonus, pakiet akcji.

  • Możliwość poznania „od kuchni” procesu powstawania gier komputerowych :)

  • Wyjazdy na eventy branżowe i imprezy integracyjne.

  • Pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min drogi od stacji Metro Dworzec Wileński.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

11 bit studios S.A.

Szukasz miejsca, w którym wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności oraz zdobędziesz pakiet całkiem nowych? Miejsca, gdzie doświadczony zespół zawsze jest gotów pomóc Ci w przecieraniu nowych szlaków?

W 11 bit studios otrzymasz taką możliwość. Bez chwili nudy. W kapciach.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy