Oferta pracy

Senior System Analyst

ASTEK PolskaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • UML

  • SoapUI

  • BPMN

  • JIRA

  • Confluence

  • Enterprise Architect

  • Web Serices

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie procesów omnichannel na podstawie zidentyfikowanych wymagań i uzgodnień;

  • Przygotowywanie wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności;

  • Opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych (UML lub BPMN);

  • Praca z zagadnieniami integracyjnymi (SOA, Web Services);

  • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji biznesowej realizowanych wdrożeń;

  • Koordynacja integracji, wdrożenia i testów nowych funkcjonalności;

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań webowych oraz wewnętrznymi jednostkami Banku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 4/5 lat

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań i technologii webowych (na poziomie użytkownika technologii i podstaw z obszaru możliwości technologii oraz architektury);

  • Wiedza o funkcjonowaniu bankowych systemów informatycznych;

  • Znajomość technologii/metodyki: SQL, SOA, REST, Swagger, UML, BPMN

  • Doświadczenie z narzędziami: Jira, Confluence, enterprise architect

  • Umiejętność analitycznego i biznesowego myślenia oraz doświadczenie w prowadzeniu analizy systemowej.

  • Dobra znajomość SQL;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią, finansami, zarządzaniem, IT)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne