Senior System Analyst

PROVIDENT PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

  • CASE

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie potrzeb biznesowych na język IT;

  • zapewnianie płynnej i efektywnej komunikacji między biznesem, programistami a dostawcami aplikacji;

  • analiza oczekiwania dotyczących rozwoju aplikacji i rekomendowanie rozwiązań;

  • koordynowanie zadania przypisanego do IT w ramach danego projektu;

  • współpraca z architektami w zakresie planowania i projektowania najlepszych rozwiązań;

  • negocjowanie, współpraca i zarządzanie zewnętrznymi dostawcami.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe związane z IT;

  • pracowałeś/aś co najmniej 2 lata w obszarze analizy systemów i zarządzania zmianą;

  • potrafisz biegle tłumaczyć oczekiwania biznesowe na język IT;

  • orientujesz się w technologiach i rozwiązaniach stosowanych w organizacjach sprzedażowych lub firmach z branży finansowej;

  • znasz notacje BPMN, UML oraz narzędzia CASE;

  • masz wiedzę z zakresu baz danych i technik programowania;

  • masz wiedzę na temat integracji systemów;

  • znasz zwinne metody pracy.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy