Oferta pracy

Senior Talent Acquisition Specialist (IT)

Formanway

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Klient ForManWay, firma ze szwedzkim kapitałem, od kilku lat działająca na rynku polskim w branży outsourcingu IT, poszukuje osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów IT różnymi metodami: m.in. sourcing poprzez LinkedIN, GitHub, StackOverflow, XRay

  • Prowadzenie pełnego procesu rekrutacyjnego - od pozyskania do zatrudnienia kandydata

  • Prowadzenie zatrudnionego w ramach Consultant Care – regularny kontakt, informowanie o wydarzeniach wewnętrznych w firmie, nawiązywanie relacji itp.

Wymagania pracodawcy

  • Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w rekrutacjach IT

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną weryfikację znajomości języka u kandydatów – min. poziom B2

  • Chęć do dalszego rozwoju w obszarze IT

  • Proaktywność, zaangażowanie, szybkość w działaniu, elastyczność

  • Nastawienie na wysoką jakość pracy oraz otwartość w komunikacji

  • Entuzjazm i pozytywna energia :)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę

  • Możliwość uczestniczenia w projektach wewnętrznych HR-owych

  • Pracę w dynamicznym, zgranym i pozytywnie usposobionym zespole :)

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym lub mieszanym; biuro mieści się w Warszawie

  • Przyjazną atmosferę :)

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.