Oferta pracy

Senior Talent Acquisition Specialist

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

  • Berlin, Kurfürstendamm 22, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesu end-to-end rekrutacji na różne stanowiska w ramach organizacji;

  • Wyszukiwanie pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla m.in. w obszarze Legal, Finance, Marketing, People etc.

  • Wsparcie lokalnych, regionalnych i globalnych projektów z zakresu Talent Acquisition;

  • Partnerska współpraca z Hiring Managerami w celu ustalenia profilu kandydata;

  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów (znajomość narzędzi sourcingowych, direct search, współpraca z agencjami);

  • Dbałość o jakość procesu oraz o wysoki poziom Candidate Experience;

  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie EB oraz L&D.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia);

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2) - warunek konieczny;

  • Znajomość niemieckiego rynku pracy (najlepszych portali ogłoszeniowych, największych agencji rekrutacyjnych;

  • Wysoki poziom nastawienia na współpracę (szukamy team player’a);

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne: pozytywne podejście do ludzi (must have! :) ), łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji oraz otwartość na nowe wyzwania;

  • Gotowość do relokacji do Berlina.

Mile widziane

  • Znajomość Niemieckiego Prawa Pracy.

To oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, świeże owoce i napoje oraz eventy - niespodzianki;

  • Praca w naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej) w nowoczesnym biurowcu w centrum Berlina.

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej. Obecnie mamy swoje oddziały w Niemczech, Mołdawii, Rosji, na Ukrainie i w Polsce.

W związku z nieustannym rozwojem grupy AUTODOC do naszego oddziału AUTODOC AG z siedzibą w Berlinie obecnie poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy