Oferta pracy

Senior Talent Acquisition Specialist with German

AMS

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jak wygląda „dzień z życia” mojego nowego zespołu?

Będziesz motorem naszego Centrum Doskonałości Sourcingu. Jako ninja sourcingu będziesz stale dążył do poszukiwania nowych technik i kanałów, które pozwolą nam wyprzedzić konkurencję w identyfikowaniu, pozyskiwaniu i angażowaniu pasywnych kandydatów.

Korzystając ze swojej wiedzy branżowej i doświadczenia w zakresie pozyskiwania kandydatów, zbudujesz zaufanie i będziesz skutecznie współpracować ze swoim klientem. Będziesz doradzać klientom w zakresie strategii pozyskiwania talentów, zapewnisz zróżnicowane zatrudnienie na wysokim poziomie.

Twoje podejście skoncentrowane na kliencie i ciekawość świata pozwolą Ci dogłębnie zrozumieć kulturę firmy, jej potrzeby zawodowe i możliwości rozwoju kariery.

Współpracując z naszym Zespołem Rekrutacji, będziesz łączyć kandydatów z możliwościami które mogą zmienić życe i zapewniać im najlepsze doświadczenia.

Będziesz zarządzać relacjami z interesariuszami na wszystkich poziomach, w tym zarządzać oczekiwaniami i pokonywać wyzwania.

Pasjonuje Cię rozwijanie ludzi, dlatego będziesz odgrywał aktywną rolę w coachingu i podnoszeniu kwalifikacji innych członków naszego zespołu.

Ta rola jest czymś więcej niż tylko transakcją. Zanurzysz sie  w kulturze swojego klienta, działając jako rzecznik marki na platformach takich jak LinkedIn, aby budować świadomość swojego klienta jako pracodawcy z wyboru i proaktywnie rozwijać zasoby talentów.Nasze oczekiwania ?

Z kim będę pracować?

Dołączysz do najszybciej rozwijającego się zespołu w AMS. Na całym świecie mamy ponad 1100 specjalistów ds. sourcingu. Jesteśmy bardzo wspierającym, troskliwym i zgranym zespołem. Niezależnie od tego, gdzie będziesz pracować, zadbamy o to, abyś był włączony w nasze działania, wzmocniony i wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze prosperować.

Nasza funkcja Sourcingu odgrywa kluczową rolę w AMS, nie tylko poprzez wyszukiwanie i zabezpieczanie najlepszych talentów, ale także poprzez funkcjonowanie jako baza wiedzy ekspertów o naszych klientach i ich rynkach dla zespołów w całej firmie.

Nasze wymagania

  • Oprócz biegłej znajomości języka niemieckiego i angielskiego, wymagane są:

  • Solidne doświadczenie w proaktywnym pozyskiwaniu pracowników, headhuntingu i pozyskiwaniu kandydatów

  • Doświadczenie w wyszukiwaniu i docieraniu do pasywnych talentów w sektorze farmaceutycznym

  • Specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie technik takich jak Boolean i LinkedIn Recruiter, SeekOut, ATS lub technologii CRM

  • Wymagana jest również umiejętność:

  • Wywieranie wpływu, negocjowanie i przekonywanie

  • Wiarygodnie przedstawiać informacje interesariuszom

  • Analizowanie i interpretowanie danych w celu wyciągnięcia jasnych wniosków oraz przedstawianie historii, które z nich wynikają

  • Korzystamy z pakietu Microsoft Office, dlatego przydałaby się podstawowa znajomość programu Excel oraz biegła znajomość programu PowerPoint.

To oferujemy

Nasza kultura integracji i przynależności

Jako pracodawca oferujący równe szanse, zaangażowany w działania na rzecz różnorodności, równości i integracji, AMS stara się tworzyć środowisko, które inspiruje, wspiera i szanuje wszystkich naszych pracowników.

Przyjmujemy zgłoszenia od osób z różnych środowisk, a wszystkie aspekty zatrudnienia oparte są na zasługach, kwalifikacjach i potrzebach biznesowych. Nie stosujemy dyskryminacji ze względu na wiek, niepełnosprawność, zmianę płci, małżeństwo i cywilne związki partnerskie, ciążę i macierzyństwo, rasę, religię lub przekonania, płeć, orientację seksualną lub jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Jaki jest mój następny krok?

Kliknij przycisk "Aplikuj teraz", aby rozpocząć swoją podróż. Obiecujemy, że odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 48 godzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

AMS

Pasjonujesz się odkrywaniem innowacyjnych sposobów pozyskiwania pasywnych talentów, biegle posługujesz się językiem niemieckim i znasz od podszewki rynek talentów farmaceutycznych. Jeśli masz pasję do robienia rzeczy lepiej – zarówno dla swoich klientów, jak i dla swojej kariery – dołącz  ją do AMS i uwolnij swój potencjał. Dlaczego AMS? Staramy się robić rzeczy lepiej dla najbardziej wymagających marek na świecie. Czy to wyzwanie? Tak. Ale jest to wyzwanie, które nas łączy, gdzie wsparcie, współpraca i integracja dają poczucie przynależności. Przynieś swoje cele i ambicje. Dajemy Ci zaufanie, niezależność i elastyczność, w prowadzeniu kariery na swój sposob. Nasze wsparcie przyniesie Ci możliwości. Przynieś swoją ciekawość i pytania, a wspólnie odkryjemy rozwiązania, które urzeczywistnią marzenia zawodowe naszych kandydatów.. Przynieś do nas swoje prawdziwe ja i swoje pomysły - zawsze jest tu dla Ciebie miejsce, a my zawsze słuchamy. Nasza ewolucja dzieje się teraz, połączmy to – razem.

Przewiń do profilu firmy