Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Tax Advisor – Excise & Customs

Manpower CoREO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Senior Tax Advisor – Excise & CustomsNumer ref.: STE/070/MRO

Zadania:

  • Kompleksowe doradztwo podatkowe w zakresie cła i akcyzy
  • Wsparcie w postępowaniach przed organami celnymi
  • Bieżąca pomoc klientom w zakresie prawidłowego i terminowego rozliczania podatków pośrednich (audyty do kilku lat wstecz, wypełnianie deklaracji, poprawna klasyfikacja taryfowa towarów, ustalanie wartości celnej)
  • Formułowanie planów optymalizacji podatkowej
  • Doradztwo w zakresie ulg podatkowych, zwolnień celnych, stawek preferencyjnych, etc.

Wymagania:

  • Uprawnienia radcy prawnego, doradcy podatkowego lub adwokata
  • Doświadczenie w pracy z dużymi, międzynarodowymi klientami
  • Doświadczenie zawodowe wyniesione z dużych, międzynarodowych kancelarii lub firm audytowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane własne portfolio klientów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne na tle rynku wynagrodzenie
  • Projekty na rzecz globalnych potentatów
  • Realny wpływ na kształt swojego stanowiska w firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne