Oferta pracy

Senior Accountant (j. angielski)

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.O firmie

  • Pastelowa 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

Pastelowa 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór merytoryczny nad wszystkimi aspektami podatkowymi firmy

  • Sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych – m.in. CIT, VAT/JPK, WHT

  • Wsparcie w procesie przygotowywania dokumentacji cen transferowych

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych

  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych i amortyzacją

  • Nadzór nad prawidłowym księgowaniem operacji i obiegiem dokumentów

  • Sporządzanie sprawozdania finansowego Spółki

  • Współpraca z audytorem zewnętrznym

  • Raportowanie na potrzeby Centrali

  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP, Banków

  • Udział w projektach optymalizacyjnych i usprawniających pracę działu Księgowości

  • Zastępstwo w przygotowywaniu płatności

Nasze wymagania

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom min. B2/C1)

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenia w pracy w obszarze księgowości

  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym byłoby dodatkowym atutem

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z systemem SAP

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość zagadnień księgowych

  • Posiadasz ugruntowaną wiedzę podatkową popartą doświadczeniem (CIT, VAT/JPK, WHT)

  • Wyróżnia Cię analityczne myślenie i potrafisz pracować pod presją czasu

  • Cechuje Cię wysokie zaangażowanie, komunikatywność, proaktywność oraz samodzielność

  • Dobrze organizujesz własny czas, dbasz o jakość swojej pracy i dotrzymujesz terminów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma benefitowa

  • nowoczesne technologie

  • program poleceń pracowiczych

  • platformę do nauki języków

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Rozmowa z działem HR

3

Rozmowa z Managerem

4

Decyzja o zatrudnieniu

Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w SAP?

Dobrze się składa — szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich.

Stawiamy wyzwania, zapewniamy kompleksowe szkolenia, dajemy możliwość prowadzenia innowacyjnych projektów i dużego rozwoju.