SENIOR TAX CONSULTANT W ZESPOLE DORADZTWA PODATKOWEGO: VAT i AKCYZA

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w krajowych i międzynarodowych projektach doradczych z zakresu podatków pośrednich, głównie akcyzy i VAT
  • przygotowywanie opinii i dokumentacji podatkowej w języku polskim i angielskim
  • analiza przepisów podatkowych oraz stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
  • rozwijanie długoterminowych relacji z klientami oraz własnej specjalizacji
  • przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem projektów pism, porad oraz innej korespondencji;
  • analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych i regulacyjnych określonych transakcji
  • udział w kontrolach i postępowaniach podatkowych w obszarze VAT i akcyzy oraz w postępowaniach sądowo-administracyjnych

Nasze wymagania

  • jesteś doradcą podatkowym, radcą prawnym, adwokatem lub aplikantem
  • masz minimum 3 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym/dziale podatkowym, w szczególności w zakresie podatków VAT i akcyzy;
  • umiesz rozmawiać z klientami i utrzymywać z nimi relacje
  • posiadasz doświadczenie zawodowe m.in. w czołowych firmach doradczych (dodatkowy atut)
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym
  • cechuje Cię samodzielność i kreatywność, potrafisz myśleć nieszablonowo
  • lubisz pracować w zespole i dotrzymujesz terminów

To oferujemy

  • współpracę z wysokiej klasy specjalistami przy ciekawych projektach
  • bezpośrednią relację z klientami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń wspomagających umiejętności miękkie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • firmowa biblioteka
  • inicjatywy dobroczynne

Domański Zakrzewski Palinka to największa polska kancelaria prawnicza. Obecnie w naszych biurach pracuje ponad 170 ekspertów różnych specjalizacji. Mimo liczebności i zróżnicowania wyróżnia nas osobiste zaangażowanie, dostępność oraz pełne zrozumienie potrzeb, zarówno naszych klientów, jak i współpracowników. Wierzymy, że bliskie relacje przynoszą lepsze rozwiązania.

Aktualne oferty pracodawcy
TAX/VAT/2022

SENIOR TAX CONSULTANT W ZESPOLE DORADZTWA PODATKOWEGO: VAT i AKCYZA, rondo ONZ 1, Śródmieście, Warszawa