Logo Pracuj.pl

Senior Tax Consultant - zespół VAT

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.O firmie

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 2

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo podatkowe w zakresie VAT, akcyzy, regulacji celnych,
  • udział w przeglądach podatkowych, postępowaniach podatkowych,
  • przygotowywanie opinii podatkowych i wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe,
  • udział w prowadzeniu i weryfikacji rozliczeń podatkowych,
  • efektywna komunikacja z klientami, urzędami skarbowymi, współpracownikami oraz specjalistami z innych zespołów.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w firmie doradztwa podatkowego,
  • kierunkowe wykształcenie (prawo, administracja, księgowość, finanse, rachunkowość),
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość przepisów VAT,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dociekliwość, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień doradcy podatkowego.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie, umożliwiającej częściową pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów i w pracy dla prestiżowych klientów,
  • udział w ciekawych zadaniach i projektach; możliwość publikacji i prowadzenia szkoleń,
  • dobre warunki zatrudnienia i jasną ścieżkę awansu,
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport.
  • … i wiele więcej!

W O&W wspieramy biznes – realizujemy projekty prawne, podatkowe, analityczne, księgowe. Robimy to z pasją i energią, bo lubimy czuć radość doradzania. Jest nas ponad 140, pracujemy dla ponad 400 Klientów, mamy biura w 4 miastach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice), ale działamy także poza granicami kraju – jesteśmy częścią European Legal Network.

Dzielimy się wiedzą, działamy razem, nawzajem się motywujemy i inspirujemy, możesz być częścią Załogi O&W. Zapraszamy do aplikowania.

Senior Tax Consultant - zespół VAT, Powstańców Śląskich 2, Wrocław