Logo Pracuj.pl

Senior Technical Product Manager

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

13 000–18 000
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie czynnych analiz funkcjonalności wśród rozwiązań pośredniej i bezpośredniej konkurencji
  • Monitorowanie rynku oraz jego trendów
  • Współtworzenie wizji rozwoju produktu
  • Branie czynnego udziału w tworzeniu oraz utrzymywaniu firmowej roadmapy
  • Pozyskiwanie wymagań od interesariuszy oraz ich priorytetyzacja względem firmowej roadmapy
  • Definiowanie wymagań biznesowych i technicznych oraz współzarządzanie firmowym backlogiem
  • Udział w przygotowywaniu nowych funkcjonalności od etapu koncepcji do finalnego produktu
  • Współpraca z specjalistami z obszaru Produktu, IT, Performance i Marketing w zakresie rozwoju portalu No Fluff Jobs oraz jego portfolio produktów
  • Wsparcie działu analitycznego i UX w przeprowadzaniu badań z udziałem użytkowników
  • Prowadzenie warsztatów kreatywnych i warsztatów wymagań mających na celu wzmocnienie fazy discovery w zakresie tworzonych produktów
  • Tworzenie planów wejścia na nowy rynek
  • Analiza potencjalnych szans oraz minimalizacja ryzyk w produktach NFJ czynnych analiz funkcjonalności wśród rozwiązań pośredniej i bezpośredniej konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktami internetowymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Znajomość narzędzi wspomagających priorytetyzację wymagań, np. model Kano, R.I.C.E, MoSCoW
  • Znajomość narzędzi typu issue tracker
  • Umiejętność analizy i monitoringu metryk produktowych ukierunkowanych na zdrowie produktu i cele biznesowe
  • Doświadczenie w analizie i monitoringu potrzeb użytkowników
  • Znajomość narzędzi trackingowych Google Analytics, HotJar, Google Optimizer na poziomie umożliwiającym analizę danych i wyciąganie wniosków niezbędnych dla planowania i rozwoju produktów NFJ ze wsparciem zespołu analitycznego
  • Znajomość narzędzi wspierających procesy projektowe, planowanie i wytwarzanie produktu, np. Design Thinking, Story Mapping, Product Discovery, Storyboarding
  • Umiejętność prowadzenia projektów, w tym tworzenia zakresu i założeń projektów oraz umiejętność szacowania kosztów, przychodów i ryzyk projektowych
  • Umiejętność tworzenia wersji MVP, MMP dla produktów
  • Doświadczenie w tworzeniu planów wejścia nowych produktów na rynek
  • Umiejętność nadawania priorytetów zadaniom
  • Nastawienie na współdziałanie z zespołem, umiejętność przekazywania wiedzy i dzielenia się wiedzą, umiejętność prezentacji i argumentowania swoich decyzji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 13-18 tyś. netto na B2B
  • Zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę - cenimy ludzi pomysłowych oraz dajemy pole do samodzielnego działania
  • Szacunek i transparentność - w No Fluff Jobs słuchamy ludzi i w nich wierzymy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport oraz lekcje angielskiego z native speakerem
  • A jeśli chcesz pracować w Gdyni: nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana (minuta spacerem od nas) z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • brak dress code’u

No Fluff Jobs sp. z o.o.

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz ponad 70-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Senior Technical Product Manager, warmińsko-mazurskie