Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Technical Recruiter

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Clockwork Recruitment sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego należącą do Clockwork Bemaning AS - norweskiego lidera i eksperta w dziedzinie rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników budowlanych. Firma posiada biura w największych miastach w Norwegii (Oslo, Bergen, Stavanger). W Polsce główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Posiadamy także biura rekrutacyjne w Warszawie i Gdańsku. Klientami agencji są zarówno duże przedsiębiorstwa budownictwa przemysłowego, jak również mniejsze firmy budowlane, które stawiają na wysoki standard wykonywanych prac oraz pełen profesjonalizm. Z chwilą zatrudnienia w Clockwork pracownicy z Polski mają takie same prawa, jak zatrudnieni Norwegowie oraz otrzymują kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich formalności.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w branży budowlanej
    • Współpraca z działem rekrutacji, działem sprzedaży, kadrą menadżerską
    • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • On-boarding nowych pracowników
    • Udział w spotkaniach informacyjnych na terenie Polski
    • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych
    • Administracja bazy kandydatów i jej aktualizacja

    Wymagania:

    • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji na stanowiska w branży budowlanej
    • Doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu kandydatów
    • Znajomość realiów rynku budownictwa
    • Znajomość branży budowlanej, zawodów i ich specyfiki
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane Inzynier budownictwa
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Samodzielność i kreatywne podejście do pracy
    • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym pod presją czasu

    Dodatkowe atuty

    • Znajomość języka norweskiego będzie dużym atutem
    • Znajomość kultury i specyfiki pracy w Norwegii

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Pakiet socjalny
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów w nowo budowanym zespole
    • Mnóstwo pozytywnej energii i możliwość realnego wpływania na działanie firmy.

    Kandydatów i kandydatki prosimy o przesłanie CV - tylko w języku angielskim

    Jeśli uważasz że to jest praca dla Ciebie i to ty jesteś najlepszym kandydatem pokaż nam co fascynuje cię w budownictwie, dlaczego ta branża ? Forma prezentacji dowolna.

    CV oraz prezentacje prosimy przesylać klikając przycisk:

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku (8:00-17:00)

    pod numerem telefonu + 48 513 057 310+ 48 513 057 310

    Zachęcamy do sprawdzania innych aktualnych ofert pracy na naszej stronie www.cwork.no/polski

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”