Oferta pracy

Senior Technical SEO Specialist

Domodi Sp. z o.o.

  • Jaworska 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Jaworska 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • będziesz współtworzyć strategię pozycjonowania i realizować projekty technicznego SEO przy dwóch dużych rojektach e-commerce w branży fashion - domodi.pl i allani.pl

  • będziesz odpowiedzialny_a za wdrożenia, które mają realny wpływ nie tylko na nasze serwisy, ale również na cały polski rynek e-commerce

  • będziesz proponować, wdrażać oraz weryfikować zmiany optymalizacyjne w obszarze on-site SEO na naszych platformach

  • wykorzystasz dane z logów serwerowych, testów SEO i zewnętrznych narzędzi do wyciągania wniosków na temat zachowania robotów indeksujących

  • będziesz monitorował_a wpływ aktualizacji algorytmu Google, a także zmiany w serwisach konkurencji

  • będziesz samodzielnym ekspertem ściśle współpracującym m.in. z działem IT oraz propagującym wiedzę na temat SEO wśród innych zespołów.

Nasze wymagania

  • posiadasz ekspercką wiedzę na temat technicznej optymalizacji serwisów e-commerce pod kątem zaleceń wyszukiwarek internetowych,

  • masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w serwisie e-commerce z dużą liczbą podstron

  • znasz HTML, CSS, podstawy JavaScript, wyrażenia regularne (RegEx) oraz zagadnienia związane z Web Performance i Renderingiem SEO,

  • posiadasz rozwinięte umiejętności analityczne i potrafisz wykorzystać narzędzia takie jak Kibana, ScreamingFrog, OnCrawl, DeepCrawl, Sistrix, Ahrefs, Senuto, SemStorm lub pokrewne,

  • na co dzień korzystasz z Google Search Console, Google Analytics, Microsoft Excel

  • masz ochotę brać udział w ambitnych projektach, które będą wymagały od Ciebie dużo pracy i zaangażowania

  • jesteś komunikatywny_a, odważny_a i samodzielny_a

To oferujemy

  • Pracę w zespole współtworzącym dwie największe platformy modowe e-commerce w Polsce

  • Swobodę i samodzielność w realizacji codziennych zadań

  • Wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

  • Designerskie i wygodne biuro z dobrym dojazdem z każdego punktu miasta, dla tych którzy wolą z biura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • hybrydowy model pracy

  • dostęp do kafeterii