Oferta pracy

Senior Technolog

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy posiadają wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne w zarządzaniu zasobami ludzkimi i specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego klienta -  firmy produkcyjnej będącej częścią międzynarodowej korporacji, w związku z rozwojem nowych projektów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja, kontrola, nadzór nad procesami technologicznymi przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz zapewnienie wysokiej jakości produktu, w szczególności:

  • nadzór technologiczny nad przebiegiem procesów,
  • definiowanie parametrów procesu technologicznego oraz metod ich kontroli,
  • sprawdzanie i monitorowanie parametrów i zapisów technologicznych,
  • przygotowywanie i nadzór dokumentacji technologicznej,
  • współpraca z dostawcami i potencjalnymi dostawcami środków stosowanych do produkcji,
  • optymalizacja procesów technologicznych,
  • wykonywanie testów technologicznych,
  • inicjacja i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych.

Oczekiwania:

  • niezbędną kompetencją jest znajomość procesów wytłaczania w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: chemia, technologie chemiczne, materiałoznawstwo, polimery),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na rozwój i poznawanie nowych zagadnień,
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań i rozwiązywania nowych problemów,
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku i komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • stabilna praca w firmie o długoletniej tradycji – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie,
  • odpowiedzialna i interesująca praca z możliwością rozwoju zawodowego,
  • możliwość szkoleń i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • możliwość zyskania nowych doświadczeń zarówno w zakresie zagadnień merytorycznych jak i w pracy z ludźmi,
  • praca w dynamicznym zespole; międzynarodowe kontakty.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy