Oferta pracy

Senior Test Engineer

ZF Group

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i wykonywanie testów systemów wbudowanych

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów testowych

  • Analiza wymagań systemowych oraz defektów wykrytych w procesie testowania

  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi, zewnętrznymi i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w branży automotive powyżej 3 lat

  • Umiejętności programowania, preferowany Python

  • Znajomość magistrali samochodowych (CAN, CAN FD, Automotive Ethernet)

  • Umiejętności obsługi narzędzi Vector (HW, CANoe, CANape, CANanalyzer) oraz sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr)

  • Dobrych zdolności komunikacyjnych w mowie i piśmie w języku angielskim (B2/C1)

  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz przekazywania posiadanej wiedzy

  • Mile widziana znajomość: Jenkins, Git/Bitbucket, IBM DOORS

To oferujemy

  • Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami – ADAS, autonomous driving

  • Panuje u nas przyjazna atmosfera i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów

  • Dajemy możliwość pracy w elastycznych godzinach, pracy zdalnej oraz hybrydowej

  • Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”

  • Dla osób spoza Łodzi zapewniamy pakiet relokacyjny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku