Oferta pracy

Senior Training & Development Specialist for Europe

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, planowanie i realizacja globalnych projektów rozwojowych i szkoleniowych dla pracowników PEPCO w całej Europie;

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych metod rozwoju pracowników, w tym digital

  • Przygotowywanie programów szkoleń - samodzielne oraz przy współpracy z zewnętrznymi dostawcami;

  • Współpraca z menedżerami w zakresie tworzenia i stosowania najlepszych praktyk rozwojowych;

  • Dbanie o najwyższą jakość wdrażanych projektów rozwojowych oraz efektywność działań identyfikujących potencjał pracowników

  • Wspieranie menedżerów i pracowników w zakresie oceny kompetencji i planowania rozwoju;

  • Samodzielne prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

  • Kontrola efektywności prowadzonych działań i projektów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze szkoleń i rozwoju w międzynarodowej firmie;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Wiedza merytoryczna dotycząca procesów rozwojowych i zarządzania wynikami pracy;

  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu programów i materiałów szkoleniowych;

  • Znajomość trendów, metod i narzędzi rozwojowych;

  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń;

  • Znajomość rynku usług rozwojowych i szkoleniowych oraz trendów w tych obszarach;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie:

  • Gotowość do pogłębiania wiedzy, nastawienia na ciągle doskonalenie się, elastyczność otwartość;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ZZL, Psychologia, Socjologia).

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość proponowania i wdrażania nowych rozwiązań biznesowych;

  • Dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach Pepco, czy platforma benefitowa (do wyboru Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, itp.);

  • Doskonałą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria