Logo Pracuj.pl

Senior Training Specialist

KPMGO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Coaching & Mentoring,
  • Wdrażanie kultury coachingowej w organizacji,
  • Opracowanie strategii wdrażania coachingu,
  • Promowanie coachingu w organizacji,
  • Wybór i edukacja coachów,
  • Monitorowanie pracy coachów oraz supervizja,
  • Monitorowanie i ocena programu coachingu,
  • Prowadzenie i rozwój programu Mentoringowego,
  • Promowanie programu,
  • Rekrutacja grupy mentorów i grupy mentee,
  • Przygotowanie mentorów,
  • Monitorowanie i ocena programu mentoringu,
  • Performance Development,
  • Ogólna odpowiedzialność za kształtowanie i wdrażanie procesów Performance Development: Goal Setting, Interim Review, Year-End Review,
  • Budowanie relacji z przedstawicielami linii biznesowych oraz HR BP,
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla pracowników w ramach wymienionych procesów,
  • Wykonywanie zadań operacyjnych: raportowanie, wsparcie pracowników, tworzenie instrukcji itp.
  • Projektowanie oraz prowadzenie szkoleń z Performance Development,
  • 360 Feedback & Global People Survey,
  • Wsparcie członków zespołu zajmujących się 360 Feedback oraz Global People Survey w ramach zgłaszanych potrzeb oraz dostępności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, idealnie na kierunkach psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, nauki społeczne, itp.
  • Doświadczenie we wdrażaniu i prowadzeniu programów coachingowych,
  • Doświadczenie w HR 3-5 lat, idealnie w procesach oceny pracowniczej, Performance Development, 360 Feedback itp.
  • Umiejętność krytycznego myślenia oraz chęć do usprawniania procesów,
  • Doświadczenie w pracy w dużej organizacji oraz koordynacji projektów,
  • Samodzielność i proaktywność,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz duża dbałość o szczegóły,
  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia jasnej komunikacji,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość systemu SAP Success Factors oraz pakietu MS Office, MS SharePoint.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej.
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Czym zajmuje się zespół?

Senior Training Specialist, Warszawa