Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Underwriter Ubezpieczeń Korporacyjnych (majątkowe/techniczne)

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Chmielna 85/87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

TUiR WARTA S.A.

Chmielna 85/87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • underwriting ubezpieczeń majątkowych i technicznych (CAR/EAR, CPM, MB, EEL)– akceptacje spraw przekraczających kompetencje terenowych jednostek sprzedażowych,

  • uczestnictwo w spotkaniach / negocjacjach z brokerami i klientami (w przypadku największych i najtrudniejszych ryzyk),

  • współpraca z zespołem inżynierów dokonujących technicznej oceny ryzyka oraz zespołem menedżerów majątkowych i technicznych (w szczególności wsparcie w opracowywaniu nowych produktów i zmian produktowych, wytycznych underwritingowych, taryf, etc.),

  • metytoryczny udział w tworzeniu narzędzi wspierających sprzedaż i underwriting (wytyczne dla narzędzi IT),

  • wsparcie szkoleń produktowych dla terytorialnych jednostek sprzedażowych oraz pośredników ubezpieczeniowych,

  • tworzenie i utrzymywanie relacji z brokerami w obszarze ubezpieczeń majątkowych i technicznych,

  • podejmowanie wszelkich działań i inicjatyw mających na celu rozwój ubezpieczeń majątkowych i technicznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w underwritingu/ sprzedaży ubezpieczeń majatkowych i technicznych na rynku polskim lub zagranicznym (główny nacisk na ubezpieczenia majątkowe) - min. 5 lat,

  • doświadczenie z powiązanych obszarów (np. likwidacja szkód, pośrednictwo ubezpieczeniowe – broker) - mile widziane,

  • bardzo dobra znajomość produktu, standardów, bieżących trendów i stawek rynkowych, etc,

  • umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą (prowadzenia szkoleń, tworzenie materiałów marketingowych, artykułów merytorycznych, etc.),

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne, prawne),

  • biegła znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • hybrydowy system pracy,

  • interesującą pracę w zgranym zespole,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy