Oferta pracy

Senior Underwriter

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
(rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000011471

Twoje zadania:

  • ocena i akceptacja ryzyka w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych flotowych dla klienta korporacyjnego, ze specjalizacją oceny ryzyka flot ciężkich,
  • współpraca przy tworzeniu / modyfikacji produktów, OWU, warunków szczególnych i taryf składek,
  • nadzór nad kształtowaniem polityki underwritingowej,
  • badanie wyniku technicznego ubezpieczeń komunikacyjnych flotowych dla klienta korporacyjnego,
  • współpraca z organizacjami rządowymi i pozarządowymi mającymi wpływ na krajowy rynek ubezpieczeń, np. poprzez opiniowanie projektów aktów prawnych,
  • szkolenia i kontrole funkcjonalne w zespołach terenowych,
  • wsparcie sieci sprzedaży w negocjacjach z klientami i brokerami.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze oceny i akceptacji ryzyka ubezpieczeniowego, w tym 3 lata w ocenie ryzyka flot ciężkich
  • posiadasz popartą doświadczeniem znajomość zasad zarządzania ryzykiem we flotach,
  • jesteś osobą analityczną i bardzo dobrze znasz Excel'a,
  • masz praktyczną wiedzę o rynku, produktach i prawie ubezpieczeniowym,
  • współpracowałeś/-łaś z brokerami i klientami,
  • masz wykształcenie wyższeo profilu ekonomicznym lub prawniczym,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).

Ogłoszenie archiwalne