Oferta pracy

Senior UX Designer

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wireframe-ów, prototypów dla produktów i usług nofluffjobs.com

  • Przygotowanie flow aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe i prototypy

  • Udział w refinementach, wspólne wypracowywanie rozwiązań UX / UI we współpracy z Product Ownerem i zespołem deweloperskim

  • Udział w procesie projektowania usług od etapu definiowania koncepcji poprzez warsztaty wymagań wytwarzanie i wydanie usługi na rynek

  • Dokumentowanie i analiza doświadczeń użytkowników, w tym praca na customer journey map

  • Monitorowanie i raportowanie efektów wprowadzonych rozwiązań w ramach ustalonych metryk

  • Przeprowadzanie badań UX, tworzenie person oraz analiza wyników

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu usług online

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu projektów graficznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do prototypowania

  • Bardzo dobra znajomość Photoshopa, Figmy, Adobe Illustratora

  • Znajomość HotJar, Google Optimizer, podstaw Google Analytics

  • Umiejętność nadawania priorytetów i planowania poszczególnych zadań

  • Proaktywne podejście i nastawienie na współpracę z zespołem

  • Udokumentowane portfolio UX i graficzne

  • Dostępność na spotkania F2F w biurze w zakresie 2-3 dni w miesiącu

To oferujemy

  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 10 000 - 13 000 zł netto na B2B

  • Zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę - cenimy sobie ludzi pomysłowych oraz dajemy pole do samodzielnego działania :)

  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz lekcje angielskiego z native speakerem

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Praca zdalna :)

  • A jeśli chcesz pracować stacjonarnie - zapraszamy Cię do naszego biura w Gdyni przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana (minuta spacerem od nas) z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

No Fluff Jobs sp. z o.o.

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz ponad 70-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy

W ramach tej roli będziesz kluczową osobą biorącą udział w kreowaniu UX oraz badaniach doświadczeń naszych userów w ramach całej usługi nofluffjobs.com. Począwszy od etapu tworzenia koncepcji, poprzez prototypowanie i rysowanie wireframe-ów, udział w refinementach z Product Ownerem i działem IT, konsultacje na etapie testów i kończąc na monitorowaniu efektywności zastosowanych rozwiązań. Dodatkowo będziesz przeprowadzał badania UX, testy A/B proponowanych rozwiązań.