Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior UX Designer

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Senior UX DesignerNumer ref.: UX/10/10/2020/ED-IT

Obowiązki:

  • Wzmacnianie user experience odpowiednio dopasowanymi środkami wizualnymi
  • Dbałość o użyteczność produktów cyfrowych
  • Bezpośrednia współpraca z konsumentami przy testowaniu koncepcji i prototypów, aby zidentyfikować problemy oraz niewykorzystane możliwości.
  • Omawianie rozwiązań z klientami w celu idealnego dopasowania do ich potrzeb.
  • Analiza oraz dopasowanie i przedstawienie najlepiej dostosowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie w pracy jako UX Designer
  • Język angielski na poziomie bardzo zaawansowanym
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność przekazywania pomysłów i proponowania rozwiązań interesariuszom
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika, u korzystaniu z Design System
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami projektowymi: Sketch + Zeplin +Abstract oraz Axure

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych projektach tworzonych na skalę globalną (użytkownicy z Europy, Ameryki Południowej oraz Azji)
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Zatrudnienie B2B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne