Oferta pracy

Senior UX Designer

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury informacji

  • tworzenie makiet i prototypów (Axure, Sketch, Adobe XD) do aplikacji mobilnej oraz desktopowej

  • tworzenie rozwiązań z szeroko pojętego zakresu User Experience, User Interface

  • współpraca z grafikami oraz analitykami przy wdrażaniu zaprojektowanych produktów

  • współpraca z badaczami przy testowaniu wypracowanych rozwiązań

  • bieżące badanie trendów związanych z bankowością i fintechami

  • współpraca z różnorodnymi departamentami banku celem wypracowania najlepszych rozwiązań z zakresu UX

  • wspieranie mniej doświadczonych UX Designerów

Nasze wymagania

  • posiadasz praktyczną znajomość programu Axure 9, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia działających prototypów podstawie wymagań biznesu

  • korzystasz z programów do prototypowania (XD, Sketch, Figma)

  • znasz reguły i zasady projektowania UX oraz UI

  • możesz pochwalić się interesującym portoflio

  • potrafisz tworzyć zarówno user flows, architekturę informacji jak i interaktywne prototypy

  • posiadasz umiejętność rysowania ilustracji i tworzenia systemów ikon

  • posiadasz umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów designerskich dbając o potrzeby różnorodnych interesariuszy

  • interesujesz się najnowszymi trendami związanymi z projektowaniem doświadczenia użytkownika

  • pracowałaś/eś w branży bankowości lub jesteś zainteresowana/ny aby poznać obszar bankowości elektronicznej

  • chcesz budować najszybciej rozwijającą się aplikację mobilną i desktopową Alior Banku

  • posiadasz min. 4 letnie doświadczenie w projektowaniu doświadczenia użytkownika

  • masz bardzo dobrą znajomość zagadnień: RWD, WCAG oraz wiedza ogólna zakresu IT i technologii

Mile widziane

  • posiadasz znajomość pakietu Adobe

  • masz doświadczenie w pracy z design systemem oraz style guidami

  • posiadasz wiedzę związaną z ograniczeniami front-endu (podstawową wiedzę z zakresu HTML, CSS, js, native mobile)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę z nowymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi

  • współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawdowego

  • uczestnictwo w różnorodnych projektach i realny wpływ na rozwój produktów i procesów w banku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop