Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref.: GP/2017/15/AD

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Z naszych produktów i usług aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów. Zatrudniamy obecnie ponad 520 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 7 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy. Pracuj.pl to najbardziej znany i najpopularniejszy serwis rekrutacyjny w Polsce (ponad 2 mln użytkowników miesięcznie wg Megapanelu).

Chcesz rozwijać produkty Grupy Pracuj?
Marzysz, aby dalej pracować w oparciu o zwinne metodyki?

Twoje obowiązki:

  • praca z zespołem scrumowym nad analizą i kreowaniem rozwiązań (już istniejących
    jak i nowych)
  • projektowanie ekranów i logiki stron oraz aplikacji internetowych (makiety, diagramy)
  • uczestniczenie w badaniach z użytkownikami
  • monitorowanie trendów UI/UX

Oczekujemy od Ciebie:

  • wiedzy dotyczącej nowości na rynku, trendów, casów innych rozwiązań – w obszarze projektowania, użyteczności, nowych technologii
  • co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze (web i mobile)
  • znajomości Axure na poziomie zaawansowanym
  • znajomości Google Analytics na poziomie zaawansowanym lub dobra znajomość innego narzędzia analitycznego (np. HotJar czy inne)
  • podstawowej znajomości metod i narzędzi służących przeprowadzaniem badań
    z użytkownikami
  • wysokiego poziomu komunikatywności i asertywności

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego i rosyjskiego
  • dostęp do firmowej biblioteki
  • możliwość pracy zdalnej (2x w miesiącu)
  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • dobra lokalizacja biura
  • praca od poniedziałku do piątku
  • ogólnofirmowe i działowe wyjazdy integracyjne
  • owocowe poniedziałki

Za co cenią nas pracownicy?

"Świetny zespół profesjonalistów
z odpowiednim nastawieniem
do życia i rozwoju swojej kariery."

"Atmosferę oraz duże możliwości rozwoju – poprzez warunki, jakie stwarza pracodawca."

"Firma jest liderem w swojej
branży, zawsze stara się być
o krok przed innymi."

"Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami
– ciągle sięgamy po nowe."

bottom1

Proces rekrutacyjny:

  • Etap 1. Spotkanie indywidualne z HR oraz Managerem Zespołu UX
  • Etap 2. Zadanie domowe
  • Etap 3. Spotkanie indywidualne z UXem oraz Product Ownerem
Administratorem danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
bottom2