Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref.: GP/2018/1/AD
    Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Należą do nas serwisy pracuj.pl i rabota.ua, a także inne biznesy związane z nowoczesnymi technologiami oraz rozwiązaniami „software as a service” (SAAS), np. platformy eRecruiter czy emplo. Zatrudniamy obecnie ponad 550 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 8 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

    Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne, zaawansowane algorytmy online, Business Intelligence oraz Big Data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników.

    Zakres obowiązków:

    • praca z jednym lub kilkoma zespołami nad analizą i kreowaniem rozwiązań (już istniejących jak i nowych)
    • projektowanie ekranów i logiki stron oraz aplikacji internetowych (makiety, diagramy)
    • uczestniczenie w badaniach z użytkownikami
    • monitorowanie trendów UI/UX
    • aktywne dzielenie się wiedzą ekspercką oraz udzielanie potrzebnego wsparcia członkom zespołu UX
    • planowanie rozwoju zespołu UX pod względem niezbędnej wiedzy i narzędzi

    Wymagania:

    • ekspercka wiedza dotycząca nowości na rynku, trendów, casów innych rozwiązań
      – w obszarze projektowania, użyteczności, nowych technologii
    • co najmniej 5-lat doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze (web i mobile)
    • znajomość obsługi dowolnego narzędzia do makietowania na poziomie eksperckim
    • znajomość obsługi narzędzi analitycznych na poziomie eksperckim (np. GA, HotJar czy inne)
    • wysoki poziom komunikatywności i asertywności
    • chęć do zmian i usprawnień oraz proaktywności
    • umiejętność prowadzenia prezentacji i przekazywania wiedzy
    • bardzo dobra umiejętność skutecznego realizowania zaplanowanych zmian i wdrażania usprawnień
    • bardzo dobra umiejętność podejmowania decyzji, prowadzenia negocjacji i budowania dobrych relacji ze współpracownikami, klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

    Co możemy Ci zaoferować?

    umowę
    o pracę
    budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
    dofinansowanie do
    nauki j. angielskiego
    i rosyjskiego
    dostęp do firmowej biblioteki
    możliwość
    pracy zdalnej
    (2x w miesiącu)
    system kafeteryjny
    (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
    ubezpieczenie
    na życie
    prywatna
    opieka medyczna
    dobra lokalizacja
    biura
    praca od
    poniedziałku
    do piątku
    ogólnofirmowe
    i działowe wyjazdy integracyjne
    owocowe
    poniedziałki

    Za co cenią nas pracownicy?

    "Świetny zespół profesjonalistów
    z odpowiednim nastawieniem
    do życia i rozwoju swojej kariery."

    "Atmosferę oraz duże możliwości rozwoju – poprzez warunki, jakie stwarza pracodawca."

    "Firma jest liderem w swojej
    branży, zawsze stara się być
    o krok przed innymi."

    "Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami
    – ciągle sięgamy po nowe."

    bottom1

    Proces rekrutacyjny:

    • Etap 1. Spotkanie indywidualne z HR oraz Managerem Zespołu UX
    • Etap 2. Zadanie domowe
    • Etap 3. Spotkanie indywidualne z UX Designerem oraz Product Ownerem

    Administratorem danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom2